Justice League
84/100 - 38×

Justice League

Superman, Batman, Wonder Woman a další. Superhrdinská týmovka Justice League chrání svět na stránkách DC Comics už od roku 1960 a nyní přichází na filmové plátno v novém projektu, díky kterému všechny tyto superhrdiny konečně uvidíme pohromadě!

USA | 2013 | Vysílá se
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Henry Cavill (Superman), Ben Affleck (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Viola Davis (Amanda Wallerová), Jai Courtney (Kapitán Boomerang), Jason Momoa (Aquaman), Jeffrey Dean Morgan (Thomas Wayne), Lauren Cohan (Martha Wayne), Diane Lane (Martha Kent), Kevin Costner (Jonathan Kent), Robin Wright (Antiope), Ewen Bremner (Charlie), Connie Nielsen (Hippolyta), Danny Huston (Erich Ludendorff), Saïd Taghmaoui (Sameer)

Diskuze: Obecná diskuze

Vše ze světa komiksových Justice League i nadcházejících fil­mů.

AlanWake

Tak jakto vypada s tímto seriálem? Newite nekdo? :

6.6.2016 | 22:39:32
akashko12

Pridali by ste prosím do filmov Wonder Woman 1984, a do seriálov Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning, Batwoman, Stargirl a Doom Patrol? Vopred ďakujem :D.

redaktor
11.1.2021 | 12:48:34
Oveckoun

Předpokládám, že v následujících dnech a týdnech se svede vášnivá diskuze o Snyderově verzi JL. Můžeme se hádat, jak špatné, nebo dobré to je. Já si na to netroufám. Kvůli těm dvěma slovům na konci. Pro mě víc emočně zničujících, než celý film – For Autumn.

Kvůli tomu. Kvůli neuvěřitelnému zápalu a aktivitě fanoušků. Kvůli boji, o ukázání světu jeho vize. (fakt si troufnu říct) Zlobou a naschvály studia, honícího se za ziskem. „Odhalení“ Wheedonova pubertálního humoru. Yeah. Film může být jaký chce, ale příběh okolo vzniku, ten by se měl přednášet na filmových školách a upřímně věřím, že už o tom někdo píše scénář.

Asi tak…

21.3.2021 | 19:04:52


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Shazam: Hněv bohů

Režie: David F. Sandberg
Scénář: Henry Gayden
Hudba: Christophe Beck
Hrají: Zachary Levi (Captain Marvel), Asher Angel (Billy Batson), Adam Brody (Captain Marvel Jr.), Jack Dylan Grazer (Freddy Freeman), Grace Caroline Currey (Mary Marvel/Bromfield), Helen Mirren (Hespera), Lucy Liu (Kalypsó), Rachel Zegler (Anthea)

Stopáž: 131 minut

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama