Justice League Postřehy z traileru na Wonder Woman

Postřehy z traileru na Wonder Woman

Postřehy z traileru na Wonder Woman

Společnost Warner Bros v pátek zveřejnila nový trailer na Wonder Woman. V tomto článku si shrneme to nejzásadnější, co je v něm vidět.


21 0
6.11.2016

Než budete pokračovat ve čtení, můžete si zopakovat celý trailer.

Thumbnail Play icon

Danny Huston jako Ares?

V traileru se v několika záběrech ukázal herec Danny Huston, který si nepřekvapivě zahraje zápornou postavu. Otázkou je, koho charismatický umělec ztvárňuje? Může jít o řeckého boha zuřivé války, největší Dianinu nemesis?


Zhruba v čase 1:00 Huston řekne frázi „The World can be ours.“ Následně se zadívá na nové zbraně, které jeho jednotka získala. V několika dalších záběrech, ve kterých se Dannyho postava mihne, jej poté vidíme v souboji s Wonder Woman, kde ustojí její mocný kop. Tyto scény by nahrávaly teorii o Areovi.

Jiná teorie říká, že Huston hraje německého generála Ericha Ludendorffa, který za války velel nejprve spolu s Hindenburgem na východní frontě, aby se následně koncem roku 1917 přesunul na západ, kde vedl vojska v těžkých bitvách u Cambrai a na Marně. V létě 1918 pak tento muž vedl i největší ofenzivu celé první světové války, jež měla za cíl dobýt Paříž. Po německé porážce vstoupil do NSDAP a až do své smrti roku 1937 podporoval Hitlera , jeden čas dokonce jako poslanec Reichstagu.

Třetí teorie, která zní nejbláznivěji, říká, že Huston hraje Area, jenž si za své pozemské alter ego vybral právě generála Ludendorffa. Uvidíme, jestli se v některé z těchto tří domněnek skrývá pravda.

(Jakou postavu ztvárňuje Danny Huston? Foto: Warner Bros.)

Maskovaná nepřítelkyně

V traileru je taktéž v několika záběrech vidět i maskovaná žena, kterou ztvárňuje herečka Elena Anaya. O koho se jedná v tomto případě? Možností je několik.

Anaya může ztvárňovat kouzelnici Kirké, mocnou nesmrtelnou bytost, která často bojuje po Areově boku. V komiksech bojovala tato čarodějka během druhé světové války střídavě na straně Osy a Spojenců, po přesunu děje do let 1914–18 tedy zase může měnit strany mezi Ústředními mocnostmi a Dohodou.

Pravděpodobnější je však možnost, že Anaya hraje postavu jménem Doctor Poison. Tato šílená doktorka, která dříve bývala princeznou Maru, skrývá své pohlaví pod maskou. Navíc s oblibou vyrábí nebezpečné toxické zbraně, které jsme v traileru měli možnost na chvíli vidět. A jelikož v původních komiksech pracovala pro Třetí říši, mohla by ve filmu pomáhat Německému císařství.

(Kdo je Elena Anaya?) Foto: Warner Bros.

Supermanský easter egg

V jedné trailerové scéně je vidět, že Diana zachrání Trevora před kulkou tím, že ji odrazí svým náramkem. Je to odkaz na scénu z filmu Superman (1978), kde Clark Kent v podání Christophera Reevea stejným způsobem zachrání Lois Lane. Uvidíme, zda tento DCčkový vtípek bude i ve finální verzi filmu.

(Diana zachraňuje Trevora po kryptonském vzoru; Foto: Warner Bros.)

Čeho dalšího jste si v traileru všimli? Podělte se s námi o vaše teorie!

Diskuze /1

marconero

Super článek

redaktor
7.11.2016 | 12:03:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Wonder Woman


Režie: Patty Jenkinsová
Scénář: Allan Heinberg
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Gal Gadot, Robin Wright, David Thewlis, Chris Pine, Connie Nielsen, Elena Anaya, Lucy Davis, Dany Huston, Ewen Bremmer, Doutzen Kroes, Eleanor Matsuura, Mayling Ng, Eugene Brave Rock, Samantha Jo, Saïd Taghmaou
Stopáž: 141 minut 

Reklama

Nepřehlédněte

Co nám prozradil Comic-Con?

Co nám prozradil Comic-Con?

Kromě traileru na Justice League nabídl panel společnosti Warner Bros. i spoustu novinek o chystaných filmech vesmíru DCEU. Pojďme se na ně podívat.

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Batman a Superman online

Kde si můžete pustit jejich filmy online?

Batman v Superman
Filmy – Superman
Filmy – Batman