Justice League Batman je krůček od natáčení

Batman je krůček od natáčení

Batman je krůček od natáčení

Po dlouhých přípravách se konečně přiblížil začátek natáčení nového filmu o Temném rytíři. I když stále panují nejasnosti o obsazení hlavní role, hvězdný Ben Affleck je prozatím potvrzen jako producent.

20 0
9.8.2018

O snímku The Batman se mluví už od samého vzniku rozvětveného filmového univerza a reálnější obrysy získal krátce po uvedení Batman v Superman. Tehdy byl Affleck obsazen jako hlavní herec, scenárista, producent i režisér. Ještě před premiérou Justice League však Ben za záhadných okolností režijní pozici opustil, údajně kvůli tlaku, spekulovalo se však o tom, že jej studio režie zbavilo kvůli neúspěchu snímku Live By Night. Později byl Benův scénář, jehož první verze už byla napsána a připomínala thriller Gone Girl, taktně řečeno hozen do koše a jak scénáře, tak režie se chopil Matt Reeves (Cloverfield). Affleck se k jeho obsazení na Facebooku vyjádřil fotkou s popiskem „Welcome to the Batcave, Matt.“

Pak však přišel finanční výbuch Justice League a o Benově budoucnosti se začalo hlasitě spekulovat. Reeves mezitím vypracoval několik verzí scénáře a původně se toužil zaměřit na origin Temného rytíře, tedy jakési převyprávění knihy Year One. Tento nápad se nakonec také neujal, všechny internetové stránky však spekulovaly o obsazení nového Batmana. Později se spekulovalo i o zařazení filmu do labelu DC Black, který příští rok debutuje Jokerem, i tento drb byl však vyvrácen.


Ben si Bruce zahrál třikrát. Foto: Warner Bros.

Poměrně nedávno se pak Reeves rozpovídal o hotovém scénáři, kdo bude Temného rytíře hrát, však neprozradil. Dnes se internetem rozlétla zpráva o chystaném začátku natáčení v březnu příštího roku, přičemž jedním z producentů zůstává i Ben Affleck. Spekulace o obsazení neutichají a dokonce se živě diskutuje nad variantou, která počítá jak s Benem, tak s mladším hercem. Starší Batman ve stylu Dark Knight Returns (Affleck) by tak mohl vzpomínat na svá mladší léta.

Zároveň se celé věci chopili i fanoušci, kteří navrhují obsadit Afflecka do hlavní role a digitálně jej omladit. Dokonce vytvořili video, které ukazuje scénu z Batcave a rozdíly staršího a omlazeného Bruce Wayne v Benově podání.

Jste spokojeni s novinkami? Měl by Affleck v roli zůstat?

Diskuze /15

Golradir

To omlazení vypadá dost dobře, ale zajímalo by mě jestli by to dokázali i v Hollywoodu… Přeci jen známe kauzu supermanův knírek :)

#7 AlekYn
9.8.2018 | 22:27:15
Lex Luthor

Já bych uvítal verzi s mladším Batmanem, který se bude objevovat ve vzpomínkách. Jak je to s Afleckem říká se, že s rolí Batmana chce skončit.

#3 DarthRevan #4 Railbot
9.8.2018 | 22:37:14
DarthRevan

#2 Lex Luthor: On to nikdy neřekl a doufám, že ani neřekne.

webmaster
9.8.2018 | 22:53:10
Railbot

#2 Lex Luthor: říká se, říká se spousta blbostí. Vždy si nějaký redaktor vycucá z prstu nějakou „informaci“, takže Affleck už s rolí asi 10× končil a 10× v ní pokračoval. Oficiálně nikdy nic nikomu neřekl, nic se neví nic a na tom jediném záleží.

9.8.2018 | 23:43:43
Edvin

Navzdory tomu, že Batman je moje nejoblíbenější DC postava, myslím že není dobrý nápad točit pokračování. Možná jste si toho nevšimli, ale narozdíl od Marvelu, (který si dává HODNĚ pozor na to kdo jim píše scénáře a režíruje filmy) prakticky všechny filmy od DC za posledních 10 let byl při nejlepším průmerné (vetšina byla přímo strašná).

Ironické je, že vzniklo velké množství vysoce kvalitních animovaných DC filmů. Takže mi dejte vědět, pokud bude příští film o Batmanovi režírovat Jay Oliva :D

#8 Railbot
10.8.2018 | 2:23:18
George Wayne

Omlazený Batman vypadá zajímavě. Kdyby se film odehrával při zrodu Temného rytíře, tak jeho zevnějšek beru. Jenomže pokud bude zase režie apelovat na tom, abychom opět shlédly začátky Batmana, tak to bude jenom další převyprávění pohádky, kterou už známe. Pokud si chce DC spravit reputaci, musí předvést něco nového. Jestli stále ještě platí ten Deathstroke, pak to vypadá, že se příběh zase bude točit kolem Ligy stínů, jako v Nolanově triologii. Dc by pomohlo, kdyby přišli s něčím novým. Sami se o tom přesvědčili při úspěchu Wonder Woman. Chápu, že asi chtějí za jednou napodobit úspěšnou sérii Nolana, ale musí být originální a vymyslet dobrý scénář. Ale myslím, že starým dobrým filmům o Batmanovi se už nic nevyrovná…

#9 tomaz1124 #10 Lex Luthor
10.8.2018 | 8:06:33
AlekYn

#1 Golradir: Ale taky známe kauzu omlazený Michael Douglas v Ant-manovi… takže proč ne…

10.8.2018 | 11:57:28
Railbot

#5 Edvin: to je prostě lež. Když už nic jiného, tak BvS a WW jsou rozhodně lepší, než „přinejlepším průměrné“.

#12 -Skinner-
10.8.2018 | 14:05:05
tomaz1124

#6 George Wayne: mohli by tam třeba zasadit Robina ,nejakeho padoucha ktery tam ve filmu ješte nebyl prostě aby to bylo pred filmem Muž s oceli a pravda je že jeho začatky už dobře zname

10.8.2018 | 14:55:08
Lex Luthor

#6 George Wayne: Navrhoval bych soví tribunál a Talona jako příběhovou linku filmu

#11 George Wayne
10.8.2018 | 15:10:41
George Wayne

#10 Lex Luthor: Taky bych bral. V Gothamu se mi tato zápletka líbila.

10.8.2018 | 15:14:29
-Skinner-

#8 Railbot: WW je nadpriemerný komiksový film ale BvS je ďaleko pod priemerom.

#13 Railbot
10.8.2018 | 15:44:10
Railbot

#12 -Skinner-: ok, to je tvůj názor. Díky za něj.

10.8.2018 | 16:57:08
Baltik

Chci vidět novou trilogii s JGL.

10.8.2018 | 21:40:47
monikash

Já vím, že je mezi vámi spousta mlaďochů a že byste uvítali mladšího Batmana, ale od toho máte Gotham, tam je snad už dost omlazený. Jinak v LEGO DC: Aquaman – hněv Atlantidy Batman opět nezklamal. ;-)

překladatel
19.8.2018 | 7:52:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Liga spravedlnosti Zacka Snydera


Režie: Zack Snyder
Scénář: Chris Terrio
Hudba: Junkie XL
Hrají: Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman), Ezra Miller (Flash), Ciarán Hinds (Steppenwolf)
Stopáž: 242 min

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Herci

Hlídejte si nás