Justice League Batman reaguje na úspěch Wonder Woman

Batman reaguje na úspěch Wonder Woman

Batman reaguje na úspěch Wonder Woman

Doposud se snímkům patřících do DC univerza příliš nedařilo ani u kritiků ani u fanoušků. Wonder Woman ale zatím sbírá zejména pozitivní reakce, a tak se jeden z fanoušků rozhodl vytvořit krátké video, ve kterém Batman (Ben Affleck) reaguje na úspěch Wonder Woman oproti předchozím filmům.


34 0
4.6.2017

Zdroj: Twitter

Diskuze /11

Kylo Ren

Tak to je geniální

4.6.2017 | 12:24:51
Damon_CZ

:D pobavilo

4.6.2017 | 13:00:20
Golradir

Dnes jdu na WW do kina tak snad to bude dobré (doufám, že pozitivní ohlasy nejsou jenom kvůli tomu, že se jedná o první film se superhrdinkou :D). Každopádně něchápu tu ostrou kritiku ohledně DCEU → Muž z oceli byl skvělý film a troufnu si říct, že i nejlepší film o Supermanovi. Jediná slabina filmu byl závěrečný fight se Zodem. Z BvS jsem měl po náštěvě v kině rozporuplné názory, ale Ultimátní edice byla naprosto skvělá. Suicide Squad jsem viděl zatím pouze v kině a podle mě svoji úlohu zábavné jednohubky film splnil. Myslím, že SS má větší potenciál (alespoň mě) pobavit na druhé shlédnutí než měl Deadpool, kterého jsem si v kině maximálně užil, ale když jsem si ho koupil na bluray, tak už mě tolik nebavil… Největší slabinou DCEU filmů je finální souboj, ale nesouhlasím s tou přehnanou kritikou, ze které mám pocit, že se lidem honí v hlavě následující myšlenka → Když to kritizuje tolik lidí, tak to bude asi pravda. Zajdu na film do kina, ale už s tou myšlenkou, že je film špatný a budu na něm hledat chyby… Kde jsou ty časy, kdy lidi chodili do kina na film aby si ho užili a ne aby ihned po návštěvě kina psali na net rozčarované recenze :(

#4 Ptolemai
4.6.2017 | 13:31:30
Ptolemai

#3 Golradir: Na WW jsme byli včera a maximálně jsme si ho užili! Na promítání o cca 20 lidech si ho neužila jen maminka s 9 letou dcerou (evidentně totální geek :-) ), která nechápala o co jde…Protože z toho co píšete – Man of Steel byl pro mě super až na scénu se Zodem…by se Vám měla WW líbit nejen jako představení první ženské superhrdinky :) Pak napište dojem, tenhle film budu chtít vidět určitě znovu !

#9 Golradir
4.6.2017 | 14:01:42
Blahar

Naprosto obyčejný origin, invence nula, super úvod a Pine, hezká a přehledná akce, ale ten tým z idiana, araba a opileho ira, tuna zbytečných scén apod. to hrozně táhnou dolů. 6/10 max

překladatel
4.6.2017 | 16:55:05
Kafka Tamura

Viděl jsem jen první trailer, už si ho ani nepamatuju, očekávám od toho jen tragického prvního kapitána ameriku v sukni, takže může jen překvapit.

4.6.2017 | 19:54:49
p3dro

Jedním slovem: Boží! Jen doufám, že to není předpověď budoucnosti :)

4.6.2017 | 20:21:29
rockysiburger

Dobrá práce !!

4.6.2017 | 22:23:52
Golradir

#4 Ptolemai: Výborný film a skvěle použitý humor :) Dokonce i závěrečný fight se mi líbil. Nevím jestli je to dobře nebo špatně, ale WW na mě vůbec nepůsoil jako komiksový film :D. Dost lidí to porovnává s prvním dílem Captain America, který je pro mě tím nejhorším filmem, co u Marvelu vzniknul a bál jsem se, že WW dopadne stejně, ale ten film byl prostě super :). Wonder Woman má podle mě nejlepší superhrdinský Origin movie :)

5.6.2017 | 14:25:42
Horyo

Jen se z toho nepo*erte.. 4. film a po 4 letech teprve „úspěch“

8.6.2017 | 22:46:53
fanta2pomeranc

Mně se WW líbila velmi. Doposud se mi natolik, abych si ho pustila vícekráte zamlouvali jen Batman vs. Superman. Až bude tohle dostupné, ráda se na to v klidu domova podívám znovu.

12.6.2017 | 19:13:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Wonder Woman


Režie: Patty Jenkinsová
Scénář: Allan Heinberg
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Gal Gadot, Robin Wright, David Thewlis, Chris Pine, Connie Nielsen, Elena Anaya, Lucy Davis, Dany Huston, Ewen Bremmer, Doutzen Kroes, Eleanor Matsuura, Mayling Ng, Eugene Brave Rock, Samantha Jo, Saïd Taghmaou
Stopáž: 141 minut 

Reklama

Nepřehlédněte

Co nám prozradil Comic-Con?

Co nám prozradil Comic-Con?

Kromě traileru na Justice League nabídl panel společnosti Warner Bros. i spoustu novinek o chystaných filmech vesmíru DCEU. Pojďme se na ně podívat.

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Batman a Superman online

Kde si můžete pustit jejich filmy online?

Batman v Superman
Filmy – Superman
Filmy – Batman