Justice League Ben Affleck znovu promluvil o svém netopýřím konci

Ben Affleck znovu promluvil o svém netopýřím konci

Ben Affleck znovu promluvil o svém netopýřím konci

V rozhovoru pro server Entertainment Weekly potvrdil Affleck znovu svůj konec v roli Batmana. A jak se zdá, velké slovo v tom měl jeho nejlepší přítel, taktéž úspěšný herec Matt Damon.

8 0
14.1.2022

Ben Affleck se v posledních týdnech vyjadřuje k Batmanovi pravidelně. Už několikrát pak oznámil, že snímkem The Flash definitivně uzavře své působení v roli maskovaného netopýřího hrdiny. V rozhovoru pro server Entertainment Weekly znovu zopakoval, že největší zlom v jeho rozhodnutí svléci slavnou netopýří kápi přišel po přetáčkách Justice League, které vedl Joss Whedon.

Afflecka nejvíce zlomily přetáčky Justice League. Foto: Warner Bros.


Affleck se po této zkušenosti sešel se svým nejlepším kamarádem, hercem a scenáristou Mattem Damonem. Právě ten byl podle něj hlavním impulsem k tomu, aby se role gothamského hrdiny vzdal. Kvůli tomu tak už nikdy nevznikne projekt The Batman, ve kterém by Batman bojoval s Deathstrokem, naopak Ben v The Flash uzavře jednu ze svých velkých hereckých kapitol.

Damon a Affleck se pro EW rozpovídali i o tom, jak si užili společnou tvorbu Scottova snímku The Last Duel. K tomuto projektu napsali scénář a původně si chtěli střihnout i hlavní role. Zatímco Damon nakonec Jeana de Carrougese nakonec ztvárnil, jeho soupeře Jacquese Le Grise si místo Afflecka zahrál Adam Driver. Ben si nakonec zahrál menší roli Pierra d'Alençona a na natáčení má rozhodně dobré vzpomínky.

Na natáčení The Last Duel naopak vzpomíná v dobrém. Foto: 20th Century Studios

Affleck také promluvil o budoucnosti kin. Očekává, že velkých premiér se v budoucnu dočkají už jen marvelovky, Star Wars a podobné velké projekty. Potvrdil také, že už nehodlá být jejich součástí. Tak uvidíme, zda si to někdy náhodou nerozmyslí.

Mrzí vás Affleckův konec s netopýří rolí?

Diskuze /8

Mac5

Ale houby s voctem. Affleckovi jenom s Flashem končí smlouva, kterou s Warnery má. Když se na jeho citace podíváte pořádně, ve skutečnosti nikdy nikde neřekl, že chce s rolí vyloženě skoncovat. Celé se to točí jen kolem špatné pracovní morálky uvnitř Warnerů. A díky bohu Warneři už za pár měsíců jdou od válu. Ostatně ti jsou tu jediní, kdo doopravdy odejdou. S Affleckem je to spíš otevřená kniha a bude záležet jak se dohodne s nastupujícími Discovery, kteří celou společnost a DC filmy převezmou. A vše nasvědčuje tomu, že s Discovery se Ben dohodne.

#2 DarthRevan
14.1.2022 | 20:53:56
DarthRevan

#1 Mac5: No, poměrně nedávno zas probleskla zpráva o tom, že Batman seriál odmítl. Je fakt otázka, jestli ty Discovery nebudou podobný dementi…

#3 Mac5
webmaster
14.1.2022 | 21:05:26
Mac5

#2 DarthRevan: Co jsem slyšel, tak prý žádnou takovou nabídku ve skutečnosti nedostal. Nevím odkud ta zpráva přišla. Každopádně, i kdyby opravdu na tom byl ždibec pravdy, tak to především stojí na tom, že s Warnery už pro Bena nemá smysl cokoliv uzavírat. Jednak brzy skončej, a druhak jednání s nimi evidentně stojí za starou bačkoru. Co se Discovery týče, ti prý mají zájem o návrat Snydera, a ta to už prý Ben minimálně slovně kývl. Tak uvidíme jak se to eventuálně vyprofiluje.

#4 DarthRevan
14.1.2022 | 22:31:46
DarthRevan

#3 Mac5: Heleď, jestli máš nějaký takhle exkluzivnější info, budu rád, když naposíláš a rozhodně to sem můžeme nabouchat. Dík!

webmaster
14.1.2022 | 22:49:02
PecaCZE

No ono konec smlouvy je taková záchrana pro Bena si myslim. Právě s tím jak to všechno dopadlo bych nečekal, že bude chtít hrát dál. A vždycky se mluvilo o tom že s tím chce seknout.

#8 Mac5
14.1.2022 | 23:08:09
DarthRevan

Celkem funny je, že se objevily i spekulace o možný dotáčce jeho scény do Dr. Strange 2, kde by si dal znovu Daredevila… Ale předpokládejme, že to taky nevezme

#7 PecaCZE
webmaster
15.1.2022 | 1:06:09
PecaCZE

#6 DarthRevan: Už je hodně hodin a piju tu Jacka, tak jsem si myslel, že to je nějakej joke. Pak mi došlo, že v se to bude točit kolem jiných vesmírů :D tak to jo. Ale stejně po tom netoužím.

15.1.2022 | 1:49:41
Mac5

#5 PecaCZE: To proto, že v médiích se dočteš to co se aktuálně studiu hodí do krámu nejvíc. A to ve chvíli, kdy studio samotné, kvůli své špatné vnitřní politice, čelí svému konci, dělá většinu informací z médií, dost zavádějící.

15.1.2022 | 20:44:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Sebevražedný oddíl


Režie: James Gunn
Scénář: James Gunn
Hudba: John Murphy
Hrají: Margot Robbie (Harley Quinn), Idris Elba (Bloodsport), John Cena (Peacemaker), Sylvester Stallone (King Shark), Viola Davis (Amanda Waller), Joel Kinnaman (Rick Flag)
Stopáž: 132 minut

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Herci

Hlídejte si nás