Justice League Co se bude dít v Batman v Superman: Dawn of Justice?

Co se bude dít v Batman v Superman: Dawn of Justice?

Co se bude dít v Batman v Superman: Dawn of Justice?

Po prvním traileru, dvou plakátech a několika fotografiích jsme se konečně dočkali i oficiálního popisu k filmu Batman v Superman: Dawn of Justice, který dnes zveřejnilo studio Warner Bros., a jenž nám lehce nastiňuje, na co se můžeme těšit v týmovce dvou nejslavnějších superhrdinů světa.


15 0
9.6.2015

Oficiální popis filmu

Ve strachu z toho, co by mohlo napáchat nic nedělání se superhrdinou podobajícímu se bohu, vydává se gothamský hrozivý bdělý strážce v plné zbroji do boje proti současně nejváženějšímu modernímu spasiteli z Metropolis, zatímco svět si předkládá otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje. A mezitím, co spolu Batman a Superman vedou válku, na povrch rychle vystupuje nová hrozba, která vystaví lidstvo mnohem většímu nebezpečí, než si mohlo kdy jen představit.

Batman v Superman: Dawn of Justice hrají Henry Cavill v roli Clarka Kenta/Supermana a Ben Affleck jako Bruce Wayne/Batman. Ve filmu se také objeví Gal Gadot jako Diana Prince/Wonder Woman, dále pak Amy Adams, Laurence Fishburne a Diane Lane z Muže z oceli, Jesse Eisenberg jako Lex Luthor, Jeremy Irons jako Alfred a Holly Hunter v roli speciálně napsané pro film. Jako Aquaman se také objeví Jason Momoa.


Scénář napsal Chris Terrio podle původního scénáře Davida S. Goyera, film produkují Charles Roven a Deborah Snyder společně s Benjaminem Melnikerem, Michaelem E. Uslanem, Wesleym Collerem, Davidem S. Goyerem a komiksovým autorem Geoffem Johnsem jako výkonnými producenty.

Batman v Superman: Dawn of Justice, který se v kinech objeví 25. března 2016, je založen na postavách Supermana, vytvořené Jerrym Siegelem a Joem Shusterem, Batmana, stvořeného Bobem Kanem, a Wonder Woman, pocházející z hlavy Williama Moultona Marstona, které se objevily v komiksech vydaných DC Entertainment.

V Batman v Superman se utkají dva nejslavnější komiksoví hrdinové světa. Foto: Warner Bros.

Diskuze /2

Weract

Jak bude vypadat Jesse Eisenberg bez vlasů?

11.6.2015 | 13:52:47
Vitodious

Dobře. Fotka je všude po netu. Hoď si do googlu „jesse eisenberg lex luthor“.

30.6.2015 | 8:54:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Wonder Woman


Režie: Patty Jenkinsová
Scénář: Allan Heinberg
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Gal Gadot, Robin Wright, David Thewlis, Chris Pine, Connie Nielsen, Elena Anaya, Lucy Davis, Dany Huston, Ewen Bremmer, Doutzen Kroes, Eleanor Matsuura, Mayling Ng, Eugene Brave Rock, Samantha Jo, Saïd Taghmaou
Stopáž: 141 minut 

Reklama

Nepřehlédněte

Co nám prozradil Comic-Con?

Co nám prozradil Comic-Con?

Kromě traileru na Justice League nabídl panel společnosti Warner Bros. i spoustu novinek o chystaných filmech vesmíru DCEU. Pojďme se na ně podívat.

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Batman a Superman online

Kde si můžete pustit jejich filmy online?

Batman v Superman
Filmy – Superman
Filmy – Batman