Justice League Filmové Justice League Dark se jen tak nedočkáme

Filmové Justice League Dark se jen tak nedočkáme

Filmové Justice League Dark se jen tak nedočkáme

Studio Warner Bros plánuje na velké plátno kromě klasické Ligy spravedlivých přivést taky její trochu temnější verzi, která se vypořádává s nadpřirozenými hrozbami, ta teď ale přišla o režiséra.


1 11
24.5.2017

Původně měl tento film režírovat Doug Liman, kromě mystické verze Justice League si avšak vzal pod taktovku také film inspirovaný knižní sérií amerického spisovatele Patricka Nessema Chaos Walking, ve kterém se mají objevit hvězdy jako Tom Holland, který se už v červnu představí v roli pavoučího muže ve Spider-Man: Homecoming, a hvězda nové trilogie Star Wars Daisy Ridley. Studio by tedy muselo čekat, až se Limanovi uvolní program, takže se raději rozhodlo spolupráci s ním ukončit.

Studio Warner Bros okamžitě začalo shánět náhradu a spekuluje se, že v širším výběru je režisér nového filmu It Andrés Muschietti, zatím ale není jisté, zda se tato informace potvrdí.


Tým Justice League Dark v komiksu; FOTO: DC Comics

Tým Justice League Dark se ve světě DC vypořádává s nadpřirozenými hrozbami. Vůdcem této skupiny je exorcista John Constatine, který se v podobě Keanu Reevese objevil v roce 2005 na velkém plátně a před třemi lety se díky Mattu Ryanovi podíval také na televizní obrazovky. Mezi další členy týmu patří také Zatanna, Alec Holland nebo Andrew Bennet. Na motivy této skupiny vznikl na počátku roku 2017 i stejnojmenný animovaný film.

Kdy se podle vás tohoto filmu dočkáme?

Diskuze /6

Stardos

Já vím, že serialové herce neobsazují, ale prosím, ať je Matt Constantine i ve filmu :D

24.5.2017 | 19:42:32
Lex Luthor

Jo mohli by tam dát i Batmana byl i v animovaném Justice League Dark

24.5.2017 | 21:08:48
rockysiburger

Musím říct, že animáč s Batmanem, demonem Etriganem, Constatinem… atd mě bavil. Předpokládám, že do týmovky JLD by se první dva zmínění nedost..

24.5.2017 | 21:11:09
SaSy

Presne tak :) Matt bol ako Constantine perfektný :D

25.5.2017 | 8:24:33
azoxid

Animovanej film byl parádní. Ještě pořád si občas pouštím scény s Etriganem. Matt by tam jako Constantine vskutku seděl, koneckonců ho dabuje ve zmíněném animáku. Tak doufám, že tohle vyjde.

25.5.2017 | 13:22:18
Erzik

Kolik jsem jen podepsal peticí, aby nerušili, nebo obnovili, či přesunuli Constantina a hlavně aby u role zůstal Matt… Věřím, že na velké plátně a týmovce by se taky neztratil.

redaktor
26.5.2017 | 7:29:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Wonder Woman


Režie: Patty Jenkinsová
Scénář: Allan Heinberg
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Gal Gadot, Robin Wright, David Thewlis, Chris Pine, Connie Nielsen, Elena Anaya, Lucy Davis, Dany Huston, Ewen Bremmer, Doutzen Kroes, Eleanor Matsuura, Mayling Ng, Eugene Brave Rock, Samantha Jo, Saïd Taghmaou
Stopáž: 141 minut 

Reklama

Nepřehlédněte

Co nám prozradil Comic-Con?

Co nám prozradil Comic-Con?

Kromě traileru na Justice League nabídl panel společnosti Warner Bros. i spoustu novinek o chystaných filmech vesmíru DCEU. Pojďme se na ně podívat.

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Batman a Superman online

Kde si můžete pustit jejich filmy online?

Batman v Superman
Filmy – Superman
Filmy – Batman