Justice League
83/100 - 36×

Justice League

Superman, Batman, Wonder Woman a další. Superhrdinská týmovka Justice League chrání svět na stránkách DC Comics už od roku 1960 a nyní přichází na filmové plátno v novém projektu, díky kterému všechny tyto superhrdiny konečně uvidíme pohromadě!

USA | 2013 | Vysílá se
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Henry Cavill (Superman), Ben Affleck (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Viola Davis (Amanda Wallerová), Jai Courtney (Kapitán Boomerang), Jason Momoa (Aquaman), Jeffrey Dean Morgan (Thomas Wayne), Lauren Cohan (Martha Wayne), Diane Lane (Martha Kent), Kevin Costner (Jonathan Kent), Robin Wright (Antiope), Ewen Bremner (Charlie), Connie Nielsen (Hippolyta), Danny Huston (Erich Ludendorff), Saïd Taghmaoui (Sameer)

Fotky z natáčení Batgirl lákají na Batmana, Robina či Black Canary

Fotky z natáčení Batgirl lákají na Batmana, Robina či Black Canary

Netopýří sólovka Batgirl debutuje už letos exkluzivně na HBO Max. Natáčení ve skotském Glasgow je proto v plném proudu a leaknuté fotky přináší nejedno překvapení. Vedle Keatonova Batmana lákají na Robina i Black Canary.

8 1
11.1.2022

Batgirl patří mezi nejočekávanější DC snímky vůbec. V novém příběhu uvidíme Barbaru Gordon, dceru gothamského komisaře Jima Gordona, kterak se snaží napodobit své idoly – Batmana a Robina. Hlavní roli si zahraje Leslie Grace, Gordona znovu ztvární J.K. Simmons a Temného rytíře pak sehraje Michael Keaton. Snímek podle scénáře Christiny Hodson (The Flash) natáčí režijní duo Adil El Arbi a Bilall Fallah (Ms. Marvel). Vedle ústřední trojice ve filmu uvidíme i Jacoba Scipia a Brendana Frasera. Snímek se natáčí v Glasgow, stejně jako The Batman. Na prvních fotkách z natáčení pak vidíme jakýsi památník gothamským hrdinům, na kterém je vyobrazen Keatonův Batman i jeho Robin. Už podle těchto záběrů ale můžeme s jistotou říci, že se film odkloní od komiksů, jež navazují na snímky Batman a Batman Returns. V těch je totiž Robin černé pleti, což koresponduje s původními plány Tima Burtona. Jeho předobrazem pak je Marlon Wayans, který si postavu měl zahrát právě v Batman Returns.

Kromě Batmanova památníku zachytili insideři na natáčení Batgirl i set, který je ozdoben řadou gothamských plakátů. Na dvou z nich vidíme nápis Black Canary, který nejspíše láká na pěvecké vystoupení slavné hrdinky. Tu by si ve filmu mohla znovu zahrát Jurnee Smollett (Birds of Prey) a následně by na Batgirl navázala ve vlastním projektu.

Dáte filmu Batgirl šanci?

  • batgirl1-a880ce2e04c10fe04fabffa03c7ed1cb.png
  • batgirl2-6beee96602189c911a49696f9366f356.png

Diskuze /2

Fabio05

že Kilo Sale vedle té Black Canary, první co mě napadlo, Selina Kyle. Co na to říkáte?

#2 DarthRevan
12.1.2022 | 6:11:41
DarthRevan

#1 Fabio05: No, dobrý oko. Mohla by být ;)

webmaster
12.1.2022 | 6:38:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

DC Liga Supermazlíčků


Režie:Sam Levine & Jared Stern
Scénář: Jared Stern & John Whittington
Hudba: Steve Jablonsky
Hrají: Dwayne Johnson (Krypto), Kevin Hart (Ace), Kate McKinnon (Lulu), Natasha Lyonne (Merton), Diego Luna (Chip), Vanessa Bayer (PB), Ben Schwartz (Mark), John Krasinski (Superman), Keanu Reeves (Batman)
Stopáž:
106 minut

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama