Justice League Gotham City má již svého komisaře

Gotham City má již svého komisaře

Gotham City má již svého komisaře

V rámci příprav na natáčení filmu Justice League byl konečně obsazen gothamský komisař James Gordon. Tato významná postava Batmanova světa byla za léta své existence ztvárněna již mnohokrát. Kdo tentokrát přebral pochodeň po Gary Oldmanovi?


19 0
14.3.2016

Batmanova pravá ruka zákona a významná a neodmyslitelná postava z Gotham City nebude představena v blížícím se Batman v Superman: Dawn of Justice. Komisaře Jamese Gordona se nicméně dočkáme alespoň v Justice League: Part One. S blížícím se natáčením byl vybrán herec.

Ve světě rozpohybovaných obrázků ztvárnil komisaře Gordona poprvé herec Lyle Talbot roku 1949 v sérii Batman and Robin. V šedesátkové dnes již kultovní sérii Batman jej poté vystřídal Neil Hamilton. Ve filmovém světě, a to jak v tom Tima Burtona, tak Joela Schumachera se jako James Gordon představil Pat Hingle. Nejznámějším Batmanovým policejním pomocníkem je v současnosti bezkonkurenčně Gary Oldman, kterého proslavila trilogie o Temném rytíři od Christophera Nolana. Navíc se Gordon v současné době objevuje na televizních obrazovkách v seriálu stanice Fox Gotham v podání Bena McKenzieho.


Nyní přichází v rámci DCEU další střídání a v očekávaném snímku Justice League: Part One se jako komisař James Gordon představí J.K. Simmons. Herec je držitelem Oscara v kategorii Nejlepší herec ve vedlejší roli za film Whiplash. Simmons je však zřejmě nejproslulejší díky své dřívější komiksové roli vydavatele J. Jonaha Jamesona v Raimiho „pavoučí“ trilogii.

Jak si J.K. Simmons poradí se svou další komiksovou rolí, tentokrát však již vážnější, se budeme moci přesvědčit již příští rok, a to přesně 17. listopadu, kdy vstoupí první část Justice League do světových kin.

Diskuze /6

deadpool

crap crap megacrap show me some pictures of batman

#2 Derek94
14.3.2016 | 19:43:24
Derek94

#1 deadpool: Wonder Woman radsi :D

14.3.2016 | 20:52:34
Sowir

Nevim, ale tento casting se mi prostě nelíbi. Ostaně nebyl jsem nadšený ani z Jeremy Ironse jako Alfreda. Ale nechám se překvapit. Třeba budu lepší než v Nolanově trilogii.

14.3.2016 | 22:41:14
Amper

Podle mě špatný casting.. Ten od Nolanu byl jak přimo vystřihnutý z komiksu…

15.3.2016 | 16:47:25
Ermak

Jeremy Irons mi jako Alfred nevadí, už jsem čet Batman Earth-One kde to bylo hodně podobný. Nicméně u J.K. Simmonse si nejsem jistej, raději bych ho viděl opět jako J.J.Jeye.

15.3.2016 | 17:23:26
Optical

Perfektní volba. Je to skvělý herec s pestrou škálou hereckých schopností

29.4.2016 | 16:15:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Wonder Woman


Režie: Patty Jenkinsová
Scénář: Allan Heinberg
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Gal Gadot, Robin Wright, David Thewlis, Chris Pine, Connie Nielsen, Elena Anaya, Lucy Davis, Dany Huston, Ewen Bremmer, Doutzen Kroes, Eleanor Matsuura, Mayling Ng, Eugene Brave Rock, Samantha Jo, Saïd Taghmaou
Stopáž: 141 minut 

Reklama

Nepřehlédněte

Co nám prozradil Comic-Con?

Co nám prozradil Comic-Con?

Kromě traileru na Justice League nabídl panel společnosti Warner Bros. i spoustu novinek o chystaných filmech vesmíru DCEU. Pojďme se na ně podívat.

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Batman a Superman online

Kde si můžete pustit jejich filmy online?

Batman v Superman
Filmy – Superman
Filmy – Batman