Justice League Gunnova Suicide Squad je kompletní reboot

Gunnova Suicide Squad je kompletní reboot

Gunnova Suicide Squad je kompletní reboot

James Gunn se díky návratu ke Guardians of the Galaxy dostal pod drobnohled fanoušků. Slavný režisér a scenárista pokračuje i ve tvorbě nové Suicide Squad, ke které se nyní znovu vyjádřil.

12 1
17.3.2019

Suicide Squad měla premiéru v srpnu 2016 a i když ji kritická obec doslova strhala, mezi fanoušky snímek zaznamenal velký úspěch a vydělal téměř 750 miliónů dolarů. Režisér David Ayer se však nakonec rozhodl místo prací na druhém dílu přejít k jinému projektu v rámci DCEU jménem Gotham City Sirens, jenž byl však nakonec rovněž zrušen. Sequel Suicide Squad následně měli pod palcem režiséři Jaume Collet-Serra (Unknown) a Gavin O'Connor (Jane Got a Gun), oba od něj ale nakonec odstoupili. Po svém vyhazovu od Disneyho se minulý rok projektu upsal James Gunn, jenž nejprve převzal funkci scenáristy a následně i režiséra.

Suicide Squad slaví úspěchy i v komiksových příbězích. Foto: DC Comics


V poslední době je pak kolem filmu vcelku rušno. Gunn několikrát zdůraznil, že chce tým trochu pozměnit, nakonec však provede poněkud radikálnější proměnu. Snímek, jehož oficiální název zní The Suicide Squad, je kompletním rebootem slavné značky a neobjeví se v něm nikdo z prvního filmu. Původně se sice počítalo s Harleyiným návratem a Margot Robbie se k tomuto tématu často vyjadřovala, nakonec však slavnou psychiatričku v rebootu nejspíše neuvidíme. Podle producenta Petera Safrana se nový snímek vydá úplně jinou cestou a dočkáme se tak poněkud drsnějšího příběhu i mnohem propracovanějších postav. K již dříve oznámenému týmu se přidá i Killer Frost, jež byla jeho členkou například v nedávném komiksu ze série DC Rebirth. Gunn znovu potvrdil i to, že The Suicide Squad dokončí před začátkem prací na třetích Guardians.

Killer Frost patří mezi nejmocnější členy Suicide Squad. Foto: DC Comics

Zajímavé zprávy dorazily i z tvorby filmového Flashe. Původně se předpokládalo, že herci dorazí na plac už v listopadu, neštěstím pronásledovaný projekt má však další problémy. Herec Ezra Miller, který si rychlíka zahrál už ve třech snímcích, je údajně na prahu vyhazovu, od kterého jej může zachránit jen kvalitní scénář, na němž sám pracuje a hodlá Flashův příběh pojmout trochu temněji. Jeho scénář je navázáním na práci Daley a Goldsteina a o jeho přijetí či nepřijetí se dozvíme v nejbližší době.

Uvidíme Ezru Millera v dalším filmu? Foto: Warner Bros.

Těšíte se na Gunnovu Suicide Squad? A měl by Ezra Miller zůstat v roli Flashe?

Diskuze /11

Dragon94

To se dalo čekat, ale pokud je jeho Suicide Squad kompletní reboot. Znamená to, že dojde k Flashpointu? Nebo případně i restartu universa… Nevím o co se DC ještě snaží tady je jediné řešení. Zavřít to celé a začít od píky.

17.3.2019 | 12:32:49
Ratemus

neuvěřitelné, následně Gunn přestoupí zpět k MCU a na serii SSq bude dělat někdo jiný…ale jo, proč ne

17.3.2019 | 12:34:55
Ratemus

a nebyla nedávno potvrzena Amanda Waller? no je hezký že se snaží za MoS,SSq a BvS a hlavně Ligou udělat tlustou čáru a nejlépe na to zapomenout, to kvituji protože ted to vypadá na lepší zítřky, uvidíme co Shazam, ale vidím to tak že s WW a Aquamanem se máme na co těšit, akorát ta jejch politika výběru filmů je trochu bizarní, kdy tahají z klobouku věci jako Sirény, Birds, Blue Beetle nebo Plastic man

17.3.2019 | 12:41:11
PecaCZE

Tak to jsou zajímavý zprávy, mají v tom dobrej guláš.

#5 PecaCZE
17.3.2019 | 12:41:22
PecaCZE

#4 PecaCZE: a nebo je Gunn přemluvil, protože je schopnej jim v tom udělat pořádek.

17.3.2019 | 13:03:30
Stardos

Jako chce to fakt pořádný reboot. Ponechat si tu stabilní část (WW, Aquaman, Shazam, Harley) a zbytek nějak vyměnit a opravit. A hlavně nevymýšlet neustále další filmy. I když bych rád viděl něco s takovým Plasticmanem, mělo by to chvíli počkat. A pokud fakt chtějí Plasticmana, tak šup s ním na DC Universe.

17.3.2019 | 13:18:24
-Skinner-

Chce to hlavne konečne spraviť film o Batmanovi, Man of Steel 2, Flash, Green Lantern a potom sa môžeme baviť o týchto filmoch. Dúfam ale, že sa Gunnovi podarí so Suicide Squad to čo predviedol s Guardians of the Galaxy.

17.3.2019 | 13:31:21
Jewkayje

Millera ať vyrazí, najmou někoho lepšího, úplně přepracujou Flashův oblek a bude to daleko lepší. A hlavně ať ignorují ten jeho temněji pojmutý scénář.

17.3.2019 | 21:11:41
tom99

Tohle celé zase smrdí jedním velkým průserem. Na první Suicide Squad byl špatný scénář, především druhá polovina, nicméně postavy to táhly nahoru. Nevadí mi v týmu představit nové postavy, přesto si myslím, že jedna dvě by měly zůstat z prvního filmu. Abychom tady za chvilku neměli reboot všeho… O Flashovi se radši vyjadřovat nebudu, Miller přehrával, to ano, ale proč ho vyhazovat? DC může za to, že není schopno vytvořit kvalitní scénář za pět let. To je naprosto totální neschopnost studia. Ale když už přeobsadí Supermana, Batmana, tak proč ne všechny? To půjde zase vše do sraček…

#11 Ratemus
webmaster
17.3.2019 | 23:11:32
Ratemus

#10 tom99: o tom jsem taky přesvědčený že se snaží vše kromě WW a Aquaman a Harley udělat znovu…SSq má být restart, MoS jistě nebude dvojka ale nový začtek protože nebude Cavill, Batman bude také nový a ještě k tomu mladší, takže kdo ví kdy bude nějakej Batman v přítomnosti…Liga jistě také nebude dvojka ale reboot…už chybí jen reboot BvS, vidím na tom jedno pozitivum, možná ale opravdu možná dostaneme nového Luthora a Doomsdaye

17.3.2019 | 23:55:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Joker


Režie: Todd Phillips
Scénář: Todd Phillips a Scott Silver
Hudba: Hildur Guðnadóttir
Hrají: Joaquin Phoenix (Arthur Fleck), Frances Conroy (Penny Fleck), Robert De Niro (Murray Franklin), Zazie Beetz (Sophie Dumond), Brett Cullen (Thomas Wayne), Dante Pereira-Olson (Bruce Wayne), Douglas Hodge (Alfred Pennyworth), Brian Tyree Henry
Stopáž: 122 min

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás