Justice League Jack Dylan Grazer si zahraje v Shazamovi

Jack Dylan Grazer si zahraje v Shazamovi

Jack Dylan Grazer si zahraje v Shazamovi

Hvězdy letošních hororů Jack Dylan Grazer a Grace Fulton se přidávají k Zacharymu Levimu a Asheru Angelovi a zahrají si v očekávaném snímku Shazam.


5 0
8.12.2017

Již dříve jsme vás informovali o obsazení bývalého marveláka Zachary Leviho a Ashera Angela do rolí Captaina Marvela, respektive Billyho Batsona. Nyní se do ansámblu filmu Shazam, který natočí David F. Sandberg přidává hvězda nedávného hororu It, Jack Dylan Grazer. Mladý herec ztvární Freddyho Freemana, nejlepšího přítele Billyho, který se v komiksech mění na Captaina Marvela Jr.

Dylan Glazer v It; Foto: Warner Bros.


Freddy je jediným člověkem, který ví, že se Billy Batson mění na Captaina Marvela a později se sám stane členem tzv. Marvel Family a přijme tajnou identitu Captain Marvel Jr. Podle slov producentů však k této proměně ve filmu nedojde.

Freddy Freeman v komiksu vystupuje od roku 1941; Foto: DC Comics

Vedle Glazera si v Shazamovi zahraje i herečka Grace Fulton, která se s režisérem Sandbergem zná z práce na filmu Annabelle: Creation. Její role je zatím zahalena tajemstvím, šíří se však zvěsti, že by mohla ztvárňovat jinou členku Marvel Family, Mary Marvel.

Embed from Getty Images

Jak se vám líbí nové posily filmu Shazam?

Diskuze /4

tom99

Takže typický DC móres pokračuje. Začíná se obsazovat X postav a scénář není a bude se stokrát přepisovat… se fakt nikdy nepoučej…

#4 Dosty47
webmaster
8.12.2017 | 0:04:15
Stardos

Tak zatím nikoho skoro neobsadili. Obsadili Shazama, obsadili hlavního záporáka a dva důležité členy Marvel Family. Nějaké tušení o scénaři už musejí mít. Možná ho přepíšou, ale to je zase odlišná věc. Já v ně vkládám svou důvěru, dvě jediné sólovky se jim povedli

8.12.2017 | 6:47:42
Lex Luthor

Justice League se moc nepovedla. Uvidíme, jak se povede Shazam

8.12.2017 | 10:12:37
Dosty47

Co to meleš :) natáčení začíná v únoru 2018.V kinech od: 04.04.2019 #1 tom99:

12.12.2017 | 9:31:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Liga spravedlnosti

Režie: Zack Snyder, Joss Whedon
Scénář: Chris Terrio, Joss Whedon
Hudba: Danny Elfman
Hrají: Ben Affleck (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Henry Cavill (Superman), Ezra Miller (Flash), Jason Momoa (Aquaman), Ray Fisher (Cyborg), Jeremy Irons (Alfred Pennyworth), J.K. Simmons (James Gordon), Robin Wright (Antiope), Connie Nielsen (Hippolyta), Amy Adams (Lois Lane), Diane Lane (Martha Kent), Jesse Eisenberg (Lex Luthor)
Stopáž: 120 minut 

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Reklama

Nepřehlédněte

Liga spravedlnosti očima redaktorů Edny

Liga spravedlnosti očima redaktorů Edny

Liga spravedlnosti už je nějaký ten den v kinech. Film u fanoušků i kritiků vzbuzuje rozporuplné pocity, někteří ho chválí, jiní mu mnohé vyčítají. Nejinak tomu bude i v naší redakční recenzi, do níž přispěli tři naši redaktoři.

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Batman a Superman online

Kde si můžete pustit jejich filmy online?

Batman v Superman
Filmy – Superman
Filmy – Batman