Justice League Kdo všechno se objeví v Justice League?

Kdo všechno se objeví v Justice League?

Kdo všechno se objeví v Justice League?

Již na podzim se nejslavnější komiksoví hrdinové sjednotí proti nebezpečné mimozemské hrozbě a vytvoří superhrdinské uskupení známé jako Justice League. Ve stejnojmenném filmu se určitě objeví spoustu postav, v článku vám představujeme devatenáct potvrzených.


20 0
1.7.2017

Film, který měl dlouho pod patronátem Zack Snyder, v současné době dotáčí Joss Whedon, bývalý režisér Avengers. Díky informacím ze studia Warner Bros. víme o devatenácti postavách, které se ve filmu skutečně objeví. Pojďme se na ně podívat.

Batman

Největší světový detektiv v podání Bena Afflecka bude i v týmovém dobrodružství hlavní postavou. Ze svého rodného Gothamu se ve filmu přesune do Metropolis a Apokolips. A podle trailerů bude trousit jednu hlášku za druhou.


Wonder Woman

Po obrovském úspěchu svého sólového dobrodružství se Diana vrátí i na podzim. Jak víme z filmu Batman v Superman, bude spolu s Batmanem shromažďovat členy týmu. Pro Gal Gadot bude první týmovka již třetím filmem v roli amazonské princezny.

Superman

Syn Kryptonu zcela nečekaně vstane z mrtvých a pomůže Batmanovi a spol. bojovat proti apokolipskému zlu. Stále sice nevíme, jestli se vrátí se svým klasickým kostýmem, nebo navlékne černý oblek, ale jeho přítomnost bude určitě jedním z určujících faktorů filmu. Henry Cavill si stejně jako Gal zahraje svou postavu již potřetí.

Aquaman

Král podmořské Atlantidy se na pár vteřin objevil v BvS, plnohodnotný debut si však prožije až v listopadu. S tváří Jasona Momoy bude pravým opakem starého komiksového Aquamana. Můžeme tedy očekávat drsného hrdinu.

Flash

Ezra Miller se objevil ve filmech BvS i Suicide Squad, jako hlavního hrdinu si jej však vychutnáme až nyní. Z nových postav to bude Flash mít jednoznačně nejtěžší, neboť jej fanoušci budou srovnávat se seriálovou verzí. Podaří se Millerovi Granta Gustina překonat?

Cyborg

V komiksech je sice častěji členem týmu Teen Titans, v DCEU jej však uvidíme po boku Batmana či Supermana. Ray Fisher si Cyborga zahraje již podruhé a svou roli by si měl zopakovat i ve vlastním sólovém filmu.

Lex Luthor

Padouch, který tahal za nitky při gladiátorském souboji hrdinů, se vrátí jako přisluhovač Nových bohů i v Justice League. Roli si zopakuje laureát Zlaté maliny za rok 2016 Jesse Eisenberg. Doufejme, že se pojetí Luthora výrazně zlepší.

Lois Lane

Postava Lois by měla v Justice League žít dvojí život. Stále bude pracovat v Daily Planet, zároveň však bude Batmanovi a Wonder Woman pomáhat shromažďovat hrdiny. Roli krásné reportérky si již potřetí zkusí Amy Adams.

Martha Kent

Jedna z nejdůležitějších postav BvS se nejspíše objeví jen na chvíli, nejspíše v dojemné scéně, kdy se znovu shledá s adoptivním synem. Roli si opět zahraje Diane Lane.

Steppenwolf

Hlavním padouchem bude v Justice League Steppenwolf, Darkseidův strýc, kterého jsme měli možnost vidět ve vystřižené scéně BvS. Steppenwolfa si zahraje herecký veterán Ciarán Hinds známý ze seriálů Game of Thrones a Rome.

Hippolyta

Vedle Wonder Woman se v Justice League vrátí i její matka, amazonská královna Hippolyta. Měla by se vyskytovat převážně ve scéně popisující boj pozemské koalice proti Novým bohům. Roli si samozřejmě zopakuje Connie Nielsen.

Antiope

I když v úvodu filmu Wonder Woman zemřela, amazonskou válečnici uvidíme i v Justice League, kde se stejně jako Hippolyta bude nejspíše vyskytovat ve flashbackové scéně. K radosti fanoušků tedy opět uvidíme vynikající Robin Wright v brnění amazonské generálky.

Alfred Pennyworth

Nejoblíbenější komorník všech dob bude Batmanovi asistovat i v Justice League. Jeremy Irons, který postavu pojal úplně jinak, než Michael Caine a Michael Gough, se do role vrátí a bude v ní pokračovat i v sólovce The Batman.

James Gordon

Premiéru si v Justice League prožije další důležitý spojenec Temného rytíře, gothamský policejní komisař James Gordon. V podání J.K. Simmonse, který si dříve zahrál J.Jonaha Jamesona ve Spider-Manovi, půjde určitě o drsného policistu staré školy, bude rozdává rány a trousit skvostné hlášky.

Silas Stone

Cyborgova otce jsme viděli už v BvS, kde svého syna za pomoci jedné „Motherbox“ uzdravil a učinil z něj kyborga, jeho role v týmovce Justice League bude nejspíš mnohem důležitější. Podle trailerů bude Silas, jenž pracuje v laboratořích S.T.A.R., prvním člověkem, který potká mocné Parademony.

Nuidis Vulko

Willem Dafoe si po deseti letech znovu vyzkouší roli v komiksovém filmu. Bohužel nepůjde o Jokera, na kterého by se díky svému skvělému úsměvu hodil, nýbrž o Aquamanova učitele Vulka. V komiksech je tento významný atlantský šlechtic nejbližším přítelem královské rodiny a svému chráněnci Aquamanovi několikrát zachránil život. V Justice League se nejspíše jen mihne, větší roli však dostane v podvodní sólovce.

Mera

Aquamanovu manželku uvidíme v Justice League nejspíše jako bojovnici. V traileru se ukázala v bitevní zbroji, proto můžeme očekávat její účast v nějakém větším boji. Meru si zahraje bývalá manželka Johnnyho Deppa, Amber Heard.

Henry Allen

Přetěžkou úlohu bude v Justice League mít herec Billy Crudup. V roli neprávem odsouzeného Henryho Allena bude muset fanoušky přesvědčit, že je lepší než seriálový John Wesley Shipp. Bývalý představitel Doctora ManhattanaWatchmen se nejspíše objeví jen v týmovém filmu, neboť od sólového Flashe odstoupil.

Iris West

Novinářka z Central City, která by se v budoucnu měla stát Flashovou manželkou si svůj debut prožije rovněž v Justice League. S tváří talentované herečky Kiersey Clemmons bude nejspíše pokračovat i v rychlíkově sólovém filmu.

Foto: Warner Bros., DC Comics

Diskuze /22

pikaia

Na Justice League se těším více, než na nové Avengers. Taky jsem zvědavý na nové postavy Aquamana a Flashe. I těch pár záběru s Merou, jistě potěší.

1.7.2017 | 13:42:48
mops

jako by bylo co překonávat u Granta Gustina haha a pry krásná Amy Adams v roli Lois Lane

1.7.2017 | 14:10:30
Frolda94

původně mi nešlo na rozum, že nechtějí nějakým způsobem propojit seriály a filmy, ale po uplynulých řadách obou seriálů (Arrow – 3., 4. a Flash – 3.) se tomu už ani nedivím. :) Osobně si nemyslím, že by to měl být pro představitele Flashe a jeho dalších postav větší problém. :)

1.7.2017 | 15:23:00
Lucifrid

Antiope <3

webmaster
1.7.2017 | 18:41:05
Stardos

Nejvíce jsem zvědavý na Meru, pokud bude skvělá, rozpoutám petici o její sólovku :D

1.7.2017 | 18:54:39
-Skinner-

Amber Heard, tá ktorú Johnny Depp tak veľmi miloval :D . Rozhodne sa najviac teším na Aquamana a Meru, tá na tejto fotke vyzerá naozaj úchvatne: http://media.comicbook.com/…e-997353.jpg

#8 DarthRevan
1.7.2017 | 19:44:03
Lex Luthor

Flash a jeho třetí série se moc nepovedla takže představitelé filmového Flashe to budou mít jednoduší, pokud z toho neudělají rodinné drama můžou seriálovému Flashi nakopat zadek

1.7.2017 | 19:46:47
DarthRevan

#6 -Skinner-: O tom jsme psali :) http://www.edna.cz/…ni-aquamana/ je to fotka z natáčení sólovky Aquamana. Mera tam nejspíš má „vladařský“ kostým místo toho bojového, který je vidět v traileru na JLA :).

#9 -Skinner-
webmaster
1.7.2017 | 21:58:40
-Skinner-

#8 DarthRevan: Ja len preto lebo v článku je použitý obrázok z traileru a podľa mňa je ten z natáčania lepší. :D

#10 DarthRevan
1.7.2017 | 23:23:13
DarthRevan

#9 -Skinner-: To určitě je, ale do článku o postavách z JLA se víc hodí fotka z JLA :D.

webmaster
2.7.2017 | 0:20:16
Ananas

Martian Manhunter asi teda nič ? :(

#13 DarthRevan
2.7.2017 | 10:15:57
WolverineCzE

No nevím to podle mně bude na 60 nebo 99% horší než seriál The Flash.

#17 HellTsuku
2.7.2017 | 10:31:19
DarthRevan

#11 Ananas: Zatím o něm oficiálně nepadla ani zmínka. Ale nedávno jsem někde četl, že by se on a nějaký Green Lantern mohli objevit na konci filmu :).

#14 JK
webmaster
2.7.2017 | 12:53:18
JK

#13 DarthRevan: Podle mě tam bude nějaký Easter Egg na Laterna ;)

#15 DarthRevan
2.7.2017 | 20:07:16
DarthRevan

#14 JK: To asi jo :).

webmaster
2.7.2017 | 20:44:39
Mesyas

už jsem nějak doufal, že u Iris vymění herečku, škoda no.

2.7.2017 | 22:47:13
HellTsuku

#12 WolverineCzE: Aha takže už si to předem odsoudil.

3.7.2017 | 12:25:04
Exie_

Filmový Flash ala „Ezra Miller“ bohužel nepřekoná seriálového Flashe „Granta Justina“ a to z dvou důvodu. Bohužel seriálový Flash má na plátně více prostoru. Vidíme ho časteji, fanoušci si ho oblíbili, vytvořil si nějaký image a budem ho vídat i nadále. V případě, že by i Ezra měl svůj seriál, což je momentálně nepravděpodobné. Ezra Miller se vyskytuje pouze na filmovém plátně a po JS a jeho solu ve filmu „The Flash“ to bude asi konečná, nebo ho pak můžem očekávat pouze v dalším DCU filmech, pokud bude obsazen.

Takže asi tak.

#19 HellTsuku
3.7.2017 | 13:07:24
HellTsuku

#18 Exie_: Myslím, že jestli nebude kňučet jako seriálovej tak už ho překoná a celkem snadno. Flash II má být hláškář ne uplakánek.

#20 téčko171
3.7.2017 | 17:50:56
téčko171

#19 HellTsuku: Já mám teda pocit, že hláškující Flash byl vždycky spíš Wally West, ale třeba mě nějaký znalec vyvede z omylu.

#21 DarthRevan #22 HellTsuku
webmaster
3.7.2017 | 20:11:06
DarthRevan

#20 téčko171: Máš pravdu :). Wally je ten nejvíc hláškující Flash, nejvíc je to vidět v Morrisonově Lize Spravedlnosti.

webmaster
4.7.2017 | 19:14:14
HellTsuku

#20 téčko171: Ano hláškoval, jenže to i Barry, ten je v seriálu jenom fňukna. Takže se dá snadno překonat.

5.7.2017 | 7:51:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Wonder Woman


Režie: Patty Jenkinsová
Scénář: Allan Heinberg
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Gal Gadot, Robin Wright, David Thewlis, Chris Pine, Connie Nielsen, Elena Anaya, Lucy Davis, Dany Huston, Ewen Bremmer, Doutzen Kroes, Eleanor Matsuura, Mayling Ng, Eugene Brave Rock, Samantha Jo, Saïd Taghmaou
Stopáž: 141 minut 

Reklama

Nepřehlédněte

Co nám prozradil Comic-Con?

Co nám prozradil Comic-Con?

Kromě traileru na Justice League nabídl panel společnosti Warner Bros. i spoustu novinek o chystaných filmech vesmíru DCEU. Pojďme se na ně podívat.

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Batman a Superman online

Kde si můžete pustit jejich filmy online?

Batman v Superman
Filmy – Superman
Filmy – Batman