Justice League Kiersey Clemons se jako Iris West objeví i ve snímku The Flash

Kiersey Clemons se jako Iris West objeví i ve snímku The Flash

Kiersey Clemons se jako Iris West objeví i ve snímku The Flash

Zack Snyder's Justice League se konečně dočkáme filmové Iris West, kterou si zahraje Kiersey Clemons. Ta nyní potvrdila, že navzdory dřívějším spekulacím bude v roli pokračovat i v chystaném startu do DC Multivesmíru The Flash.

11 3
11.3.2021

Postava Iris West vystupuje v komiksech Flashe Barryho Allena od samého počátku a v průběhu let mu byla vždy po boku i v těch nejtěžších chvílích. Iris se samozřejmě objevila i ve dvou seriálech o nejrychlejším hrdinovi, v devadesátých letech si ji zahrála Paula Marshall a ve stále běžícím seriálu The Flash ji ztvárňuje Candice Patton. Před čtyřmi lety se měla Iris dočkat debutu v celovečerním snímku, ale scény, které herečka Kiersey Clemons se Zackem Snyderem natočila, nakonec zmizely a ve Whedonově Justice League jsme se jich nedočkali. Letos si ale Kiersey svůj debut už odbude v Zack Snyder's Justice League a byť to původně vypadalo, že v roli pokračovat nebude, nakonec si své působení v DCEU protáhne.

Kiersey si brzy odbude svůj debut v roli Iris. Foto: HBO Max, Warner Bros.


Kiersey se nakonec objeví ve filmu The Flash, který by měl dorazit do kin 4. listopadu 2022. Natáčení tohoto projektu, jenž nám nabídne představení DC Multivesmíru, už začalo, Kiersey se pak ke štábu připojí v dubnu. Herečka je už šestou potvrzenou členkou obsazení, už dříve se k filmu přidali Ezra Miller coby Flash, Ben Affleck a Michael Keaton jako "Batmani ":character:3802 z různých Zemí, Billy Crudup v roli Henryho Allena a taktéž Sasha Calle, jež si zahraje Dívku z oceli Supergirl. Podle scénáře Christiny Hodson (Birds of Prey) točí film argentinský režisér Andrés Muschietti (It).

Líbí se vám obsazení filmu The Flash?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Liga spravedlnosti Zacka Snydera


Režie: Zack Snyder
Scénář: Chris Terrio
Hudba: Junkie XL
Hrají: Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman), Ezra Miller (Flash), Ciarán Hinds (Steppenwolf)
Stopáž: 242 min

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Herci

Hlídejte si nás