Justice League Lucy Liu doplní Helen Mirren jako další záporačka ve druhém Shazamovi

Lucy Liu doplní Helen Mirren jako další záporačka ve druhém Shazamovi

Lucy Liu doplní Helen Mirren jako další záporačka ve druhém Shazamovi

Natáčení snímku Shazam! Fury of the Gods brzy začne, proto není divu, že snímek nabírá další herce. Po Helen Mirren se k ansámblu nově přidává i populární herečka Lucy Liu, která si zahraje další záporačku. Nové tváře pak hlásí i film Black Adam, jenž se konečně natáčí.

14 0
12.4.2021

Režisér David F. Sandberg ve spolupráci se scenáristou Henrym Gaydenem poměrně nedávno dokončil kompletní verzi scénáře nového snímku Shazam! Fury of the Gods, který navazuje na předloňského Shazama!. V novém filmu se hlavní hrdina v podání Zacharyho Leviho střetne s mocnými nepřítelkyněmi v podobě nejrůznějších starořeckých nymf, do souboje pak pravděpodobně zasáhnou i samotní Olympané. Jak se bozi z majestátního řeckého vrcholu vrátí v DCEU mezi živé (ve Wonder Woman je zabil Árés) zatím nevíme, jistojistě ale můžeme říct, že Marvelovi v boji pomohou členové jeho adoptivní rodiny, kteří taktéž disponují superschopnostmi.

Jednu z Hesperidek, Hesperu, si zahraje oscarová herečka Helen Mirren, nově ji pak doplní i Lucy Liu jako Kalypsó. Tato postava samozřejmě vychází z legendární nymfy z ostrova Ogýgie (dnešní Gozo), která se vyskytuje v Homérově Odyssee. Kalypsó je stejně jako Hespera dcerou titána Atlanta, bývalého vojevůdce titánské armády z dob velké války s Olympany, kterého Zeus potrestal držením nebeské klenby. V komiksu se Kalypsó mihla jen párkrát a pokaždé spíše coby naprosto zanedbatelná vedlejší figura bez replik, proto bude velmi zajímavé sledovat, kterak ji Gayden se Sandbergem zapracují do příběhu. Lucy Liu každopádně po účinkování ve filmech jako Charlie's Angels, Kill Bill nebo Kung Fu Panda a také po skončení seriálu Elementary, našla další velký projekt.


Lucy v letech 2012–19 zářila v seriálu Elementary. Foto: CBS

Druhý Shazam! se teprve začne natáčet, spin-off Black Adam ale konečně má v populární Atlantě za sebou první klapky. Už nějakou dobu víme, že Teth Adam v podání Dwayna Johnsona se postaví v boji proti JSA, jejíž členy si zahrají Pierce Brosnan, Noah Centineo, Quintessa Swindell a Aldis Hodge. Nově se k obsazení přidal herec Bodhi Sabongui, jenž je znám hlavně ze seriálu A Million Little Things. Podle scenáristy Adama Sztykiela si Bodhi zahraje veledůležitou postavu, bližší údaje ale zůstávají tajemstvím. Podle spekulací fanoušků by ale herec mohl ztvárnit jednoho z Adamových synů, tedy Gona nebo Huruta.

Bodhi se proslavil rolí v seriálu A Million Little Things. Foto: ABC

Black Adam dorazí do kin 29. července 2022, Shazam! Fury of the Gods pak 2. června 2023.

Co říkáte novinkám v obsazení dvou očekávaných filmů?

Diskuze /1

MARTASLJ19

Keď bola mladučká v 90.rokoch tak to bola šupa že hneď ju štuchnúť.

13.4.2021 | 10:48:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Sebevražedný oddíl


Režie: James Gunn
Scénář: James Gunn
Hudba: John Murphy
Hrají: Margot Robbie (Harley Quinn), Idris Elba (Bloodsport), John Cena (Peacemaker), Sylvester Stallone (King Shark), Viola Davis (Amanda Waller), Joel Kinnaman (Rick Flag)
Stopáž: 132 minut

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Herci

Hlídejte si nás