Justice League Na fotkách z natáčení The Suicide Squad vidíme celou plejádu herců

Na fotkách z natáčení The Suicide Squad vidíme celou plejádu herců

Na fotkách z natáčení The Suicide Squad vidíme celou plejádu herců

Hvězdy blížícího se filmu The Suicide Squad byly zachyceny přímo na place v kostýmech. V následujícím článku se proto zaměříme na to, koho by si všichni noví herci mohli zahrát.

5 0
13.10.2019

James Gunn pilně pracuje na částečném rebootu Suicide Squad, který nazval prostě The Suicide Squad a v kinech se jej dočkáme v srpnu 2021. Ve filmu uvidíme vracející se postavy Harley Quinn (Margot Robbie) a Captaina Boomeranga (Jai Courtney), rovněž se nám ale představí úplně nové charaktery, které si zahrají herci Nathan Fillion, Sean Gunn, či Pete Davidson. První fotky z natáčení se objevily na nejrůznějších twitterových a instagramových účtech.

Soudě podle fotek by si Nathan Fillion mohl zahrát padoucha Arm-Fall-Off-Boye, nepřítele týmu Legion of Super-Heroes, kde několikrát zatopil hlavně Mon-Elovi. Arm-Fall-Off-Boy se párkrát objevil i v Supermanových komiksech, členem Suicide Squad však nikdy nebyl. Jeho schopností je libovolná manipulace se svým tělem a pokud se mu zachce, dokáže si třeba urvat končetinu, aby unikl z nastalého nebezpečí.

Arm-Fall-Off-Boy patří mezi nejbizarnější padouchy. Foto: DC Comics

Singapurská kulturistka a šampionka bojového umění Mayling Ng si v The Suicide Squad pravděpodobně zahraje Mongal, dceru vesmírného tyrana Mongula, která stejně jako Arm-Fall-Off-Boy patří mezi nepřátele Supermana. Mongal ovládá několik superschopností a v pár komiksech byla Muži z oceli opravdovým soupeřem, dokud ji nezavraždil její vlastní bratr Mongul II.

Mongal se ukázala i v seriálu Batman: The Brave and the Bold. Foto: Warner Bros. Animation

Dalším padouchem, kterého bychom se ve snímku měli dočkat, je Blackguard. Ten několikrát ohrozil Metropolis a jeden čas patřil do skupiny The 1000, teroristické buňky v Metropolis. Tu jednu dobu financoval i Lex Luthor. Na rozdíl od dvou výše zmíněných postav ale Blackguard operoval i v Suicide Squad. Ve filmu ho pravděpodobně ztvární Pete Davidson.

Blackguard v komiksu debutoval roku 1986. Foto: DC Comics

Flula Borg pravděpodobně ztvární Javelina, německého padoucha, který několikrát zle zatopil Halu Jordanovi. Javelin původně býval olympijským atletem, ale později získal superschopnosti létání a nadlidské síly, díky čemuž mohl stanout v boji proti Green Lantern Corps.

Javelin se objevil i v crossoveru Crisis on Infinite Earths. Foto: DC Comics

Ve filmu se objeví i Gunnův stálý spolupracovník Michael Rooker, který si pravděpodobně střihne Savanta. Ten často patří do záloh Suicide Squad a sólově operuje nejčastěji v Gotham City, kde několikrát bojoval s místními hrdiny v čele s Batmanem. Objeví se i v The Suicide Squad?

Savant je nepřítelem týmu Birds of Prey. Foto: DC Comics

CGI postavu si v The Suicide Squad zahraje režisérův bratr Sean Gunn, kterého na snímcích vidíme oblečeného do motion capture obleku. Podle spekulací by si mohl zahrát Weasela, či King Sharka. Uvidíme, zda James někdy v blízké době oznámí, koho si Sean střihne.

King Shark se ukázal i v seriálu Flash. Foto: CW

The Suicide Squad se sice dočkáme návratu Harley Quinn, Ricka Flaga či Captaina Boomeranga, oblíbený plazí záporák Killer Croc se ale ve filmu neobjeví, což potvrdil jeho herecký představitel Adewale Akinnuoye-Agbaje. Podle něj se Croc neukáže ani v dalších plánovaných filmech, které DC Entertainment oznámilo. Víme tedy, že se v boji nepostaví Pattinsonovu Batmanovi.

Croca v brzké době ve filmu neuvidíme. Foto: Warner Bros.

Co říkáte na obsazení The Suicide Squad? Trefili jsme jejich postavy?

Diskuze /1

PecaCZE

Arm-Fall-Off-Boy jo to je jeho ruka, já myslel, že přeměnil ruku na penis :D

13.10.2019 | 22:07:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Birds of Prey


Režie: Cathy Yan
Scénář: Christina Hodson
Hudba: Daniel Pemberton
Hrají: Margot Robbie (Harley Quinn), Mary Elizabeth Winstead (Huntress), Jurnee Smollett-Bell (Black Canary), Rosie Perez (Renée Montoya), Ewan McGregor (Black Mask), Chris Messina (Victor Zsasz)
Stopáž: 109 min

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Herci

Hlídejte si nás