Justice League Šílený Superman: Zběsilý let. Natočí George Miller druhého Supermana?

Šílený Superman: Zběsilý let. Natočí George Miller druhého Supermana?

Šílený Superman: Zběsilý let. Natočí George Miller druhého Supermana?

Režisér George Miller tento rok vrátil na plátna kin svého šíleného Maxe. Film měl úspěch jak u diváků, tak u kritiků. Není tedy divu, že do něj Warneři vkládají velké naděje. Věří mu ale natolik, aby mu svěřili druhého Muže z oceli? Dle nepotvrzených dohadů to tak vypadá.


14 0
1.9.2015

Film Batman v Superman: Dawn of Justice není pokračováním Muže z oceli, ale pouze přípravným filmem na nadcházející týmovku Justice League. Na druhou sólovou výpravu Supermana si tedy budou muset diváci ještě nějaký čas počkat. Vzhledem k tomu, že samostatný film pro návštěvníka z Kryptonu není dosud ve výpisu chystaných filmů DC Comics, nebude muž s „S“ na hrudi bojovat o Metropolis dříve než v roce 2020. Již nyní se však spekuluje o tom, kdo by se mohl filmu ujmout.

Jak informoval web Empire, před relativně nedávnou dobou prohlásil Jon Schnepp, režisér dokumentu The Death Of Superman Lives, následující:


George Miller natočí Man of Steel 2. Nepřijde mi špatné to vypustit do světa. Zack Snyder je očividně zaneprázdněn první a druhou [částí] Justice League, James Wan připravuje Aquamana… Myslím, že pro Man of Steel 2 je George Miller skvělou volbou. Může tomu hodně dát.

Doposud tato slova sám George Miller ani nikdo z vedení DC Comics, ani Warner Bros. nepotvrdil. S výše uvedeným se navíc rozchází zvěsti o třech chystaných filmech ze světa šíleného Maxe.

Na druhou stranu je však Miller ve Warner Bros. jistě za svůj nejnovější snímek, Mad Max: Fury Road, oslavován a vzhledem k tomu, jak zvládá akční scény, by svěření Supermana právě do jeho rukou nebylo rozhodně špatnou volbou. Navíc a především byl režisér spatřen na place Ayerova Suicide Squadu, jak dokládají přiložené fotografie.

Posledním faktorem, který hraje ve prospěch Millerova režírování druhého Supermana je fakt, že měl před pár lety převést do filmu dokonce celou Justice League, nakonec se ale od projektu upustilo kvůli stávce hollywoodských scenáristů.

Dle dostupných indícií tedy vše vypadá, že se diváci mohou v roce 2020 (nebo krátce poté) těšit na Supermana pod taktovkou „šíleného“ George Millera. Nic ale není doposud potvrzeno, takže je stejně tak možné, že se k Muži z oceli za pár let vrátí jeho „nejnovější filmový otec“ a zakladatel chystaného propojeného DC světa Zack Snyder.

Diskuze /3

pozitkar

No … snad u toho neusnu, jak u Muže z ocele :-)

2.9.2015 | 21:00:34
HonZoRRo008_

ŠÍLENÝ SUPERMAN: ZBĚSILÝ LET – to se povedlo!

4.9.2015 | 14:35:47
Aprok

Hlavně aby žil sám George Miller 70 na krku :D to já bych byl radši kdyby natočil další Mad Max pač mi přišlo že tenhle Max byl 3 film z budoucí trilogie ale podle tržeb nevím no :/

4.9.2015 | 17:12:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Wonder Woman


Režie: Patty Jenkinsová
Scénář: Allan Heinberg
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Gal Gadot, Robin Wright, David Thewlis, Chris Pine, Connie Nielsen, Elena Anaya, Lucy Davis, Dany Huston, Ewen Bremmer, Doutzen Kroes, Eleanor Matsuura, Mayling Ng, Eugene Brave Rock, Samantha Jo, Saïd Taghmaou
Stopáž: 141 minut 

Reklama

Nepřehlédněte

Co nám prozradil Comic-Con?

Co nám prozradil Comic-Con?

Kromě traileru na Justice League nabídl panel společnosti Warner Bros. i spoustu novinek o chystaných filmech vesmíru DCEU. Pojďme se na ně podívat.

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Batman a Superman online

Kde si můžete pustit jejich filmy online?

Batman v Superman
Filmy – Superman
Filmy – Batman