Justice League Strhující souhrnné novinky z Justice League: odhalen popis, Batmobil a další

Strhující souhrnné novinky z Justice League: odhalen popis, Batmobil a další

Strhující souhrnné novinky z Justice League: odhalen popis, Batmobil a další

Na place chystané týmovky Justice League se udála za uplynulé týdny řada důležitých odhalení a událostí. Bylo zveřejněno logo, popis filmu i nákres nového Batmobilu. Začalo se spekulovat o tom, kam zmizel Superman, kdo bude hlavním záporákem filmu a mnohé další.


22 0
14.7.2016

Přísně tajné

Natáčení DC týmovky Justice League je v plném proudu, a tak – i přes přísné utajování podrobností ze strany studia – přichází řada novinek a informací, a to převážně drobných vodítek, která Warneři zveřejňují s řádnou umírněností. Nicméně tak či onak je díky tomu o filmu známo již mnoho.

Anotace

Naplněn svou zvonunalezenou vírou v lidstvo a inspirován Supermanovým nesobeckým činem, se Bruce Wayne rozhodne přidat k nové spojenkyni Dianě Prince v boji proti ještě většímu nepříteli, než jakým byl ten předešlý. Společně Batman a Wonder Woman co nejrychleji hledají a nabírají metalidi, aby se bok po boku postavili nově probuzené hrozbě. Nicméně i navzdory této nebývalé lize hrdinů – Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga a Flashe – už může být příliš pozdě na záchranu planety před útokem dosahující katastrofických rozměrů.


Zvon se rozezněl

Z oficiální anotace vychází, že se Batman a další členové Ligy spravedlnosti budou muset utkat s dosud největší hrozbou, kterou bude nejspíše Steppenwolf. Toho mohli diváci vidět buď ve vystřižené scéně zveřejněné krátce po premiéře Batman v Superman: Dawn of Justice či tu samou scénu spatřit jako součást filmu v ultimátním režisérském sestřihu filmu. Komiksovým čtenářům pak může být povědomý například z The New 52, kde tropí Lize spravedlnosti nemalé problémy. Tomu, že právě on bude hlavním záporákem filmu mimo jiné nahrává fakt chystaného pokračování této filmové Justice League. Steppenwolf by totiž dle mnohých dohadů mohl být jen předvyslancem mnohem většího záporáka – Darkseida, na kterého jsme mohli vidět řadu odkazů v Batman v Superman (ty podrobně rozebereme v chystaných postřezích k ultimátnímu sestřihu filmu).

Co se stalo s mužem zítřka?

Kromě výše uvedených dohadů můžeme také z anotace zjistit, že mezi členy, kteří se mají postavit přicházející hrozbě, není uveden Superman. To ovšem neznamená, že se jej zde nedočkáme. Pokud totiž budeme – opět – vycházet z Batman v Superman, zjistíme podle posledního záběru se zvedající se hlínou, že Superman nezemřel, ale žije. Pro své zotavení nicméně potřebuje sluneční paprsky. V komiksové předloze jej paprskům vystavili jeho roboti, ve filmu se bude muset obejít bez nich, nicméně předpokládá se podobný návrat jako v předloze. A mnozí fanoušci dokonce doufají, že se – stejně jako v komiksu – dočkáme Supermana s dlouhými vlasy, černým oblekem (tomu ostatně hraje do karet znak na jeho rakvi v Batman v Superman totožný s tím na jeho obleku po zmrtvýchvstání v komiksu) a dokonce i se zbraní v ruce.

Nové i staré tváře

Toto jsou nicméně pouze dohady. S jistotou ale již víme, že se dočkáme minimálně návratu Supermanovy nemesis Lexe Luthora v podání herce Jesse Eisenberga (The Social Network, Zombieland), který sice nic o své roli ve filmu neprozradil, nicméně již před časem uvedl: "Právě začali natáčet Justice League, tak se celkem těším na svou účast v ní.

Dále se ve filmu můžeme, kromě v anotaci uvedených superhrdinů a jejich představitelů, těšit i na komisaře Jamese Gordona v podání J.K. Simmonse (trilogie se Spider-Manem, Whiplash), který – jak odhalil na nedávné fotce – si nechal pro svou novou roli narůst plnovous a pustil se do posilování.

Every time we train together I forget he's 61 years old. So much respect for this guy. #JKSimmons #OldManCranking

Fotka zveřejněná uživatelem Aaron Williamson (@aaronvwilli­amson), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–06–03T03:52:41+0­0:00“>Čen 2, 2016 v 8:52 PDT</time>

Vesmírná základna a nové fotografie

Z neživých důležitých součástí Ligy spravedlnosti se ve filmu můžeme také s téměř stoprocentní jistotou těšit na „Watchtower“, tedy základnu Ligy umístěnou ve vesmíru a spravovanou Batmanem. V jednom popisu ke své instagramové fotce to odhalil představitel Aquamana – Jason Mamoa (Game of Thrones, Wolves).

Coach @wfmft getting ready for the castle. Watchtower.

Video zveřejněné uživatelem Jason Momoa (@prideofgypsies), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–04–12T12:36:02+0­0:00“>Dub 12, 2016 v 5:36 PDT</time>

Kromě této fotky jsme se také dočkali jedné režiséra Zacka Snydera přímo z natáčení Justice League v Londýně.

Nakonec jsme se dočkali i vizualizace nového a vylepšeného Batmobilu, jímž bude Batman jezdit v Justice Leage.

Foto: Warner Bros., DC Comics a Entertainment Weekly 

Diskuze /5

matt44

ja chcem vediet ako v tomto svete chcete vysvetlit, ze ozil clark.

#3 SMASH!
14.7.2016 | 22:11:44
Angi

Superman ma roboty? A k čemu potřebuje zbraň? Očička už nepálí? Jinak jsem viděl BvS a musím říct, že mne velmi příjemně překvapili. Skvěle jsem se bavil. Ano, má to slabší momenty. Třeba fakt pobvilo, jak Martě Cant zbývají poslední minutky a Batman se stihne převlíknout z konzervy do běžného oblečku. =) Rozhodně jsem neměl nejmenší problém s chápáním děje, nebo motivace postav. Vše bylo vysvětleno, jen ne slovy. Většinou pouze obrazově. Na to člověk nepotřebuje být Einstein, aby to pochopil.. Takže za mne fakt spokojenost a na Justice League se těším. I když teda Aquaman mi příjde neobyčejně nudný.

14.7.2016 | 23:23:39
SMASH!

#1 matt44:

Však on ožil už v BvS. :-)

#4 matt44
15.7.2016 | 12:24:27
matt44

#3 SMASH!: vieme, ale v dalsic filmoch ako to vysvetlia, to ma zaujima.

15.7.2016 | 14:20:41
Quinzel

To vypadá že Gordon bude víc nabušenej než Batman a Superman. xD

15.7.2016 | 14:49:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Wonder Woman


Režie: Patty Jenkinsová
Scénář: Allan Heinberg
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Gal Gadot, Robin Wright, David Thewlis, Chris Pine, Connie Nielsen, Elena Anaya, Lucy Davis, Dany Huston, Ewen Bremmer, Doutzen Kroes, Eleanor Matsuura, Mayling Ng, Eugene Brave Rock, Samantha Jo, Saïd Taghmaou
Stopáž: 141 minut 

Reklama

Nepřehlédněte

Co nám prozradil Comic-Con?

Co nám prozradil Comic-Con?

Kromě traileru na Justice League nabídl panel společnosti Warner Bros. i spoustu novinek o chystaných filmech vesmíru DCEU. Pojďme se na ně podívat.

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Batman a Superman online

Kde si můžete pustit jejich filmy online?

Batman v Superman
Filmy – Superman
Filmy – Batman