Justice League Zack Snyder's Justice League dorazí na HBO Max začátkem příštího roku

Zack Snyder's Justice League dorazí na HBO Max začátkem příštího roku

Zack Snyder's Justice League dorazí na HBO Max začátkem příštího roku

I když Warneři aktuálně chystají uvedení filmů Wonder Woman 1984, The Batman či Aquaman 2, největší pozornost na sebe poutá pomalu mytická Snyderova verze Justice League. Kdy se jí dočkáme a jaká bude budoucnost celého DCEU?

14 2
24.6.2020

Studio Warner Bros., které stojí za produkcí snímků na motivy DC Comics, prozatím střídá velké úspěchy s kasovními propadáky. Po úspěchu Wonder Woman v roce 2017 dorazila přetočená Justice League od Josse Whedona, dnes posměšně zvaná Josstice League, a po loňském obrovském triumfu Jokera, jenž se stal nejvýdělečnějším filmem s ratingem R, letos propadl film Harley Quinn: Birds of Prey. Ještě letos se dočkáme sequelu Wonder Woman 1984, příští rok pak na fanoušky čekají tři filmy – The Suicide Squad, The Batman a Black Adam.

Největší očekávání ale fanoušci mají od vymodlené Snyderovy verze Justice League, jež dostala prostý název Zack Snyder's Justice League. Tu Zack oznámil před pár týdny a od té doby k ní zveřejňuje další a další informace. Ve filmu například uvidíme Iris West, Vulka i apokolipské Nové bohy Darkseida, Desaada a Grail. Rovněž se konečně dočkáme Supermanova black suit a o trochu více prostoru dostanou také Mera či James Gordon. Šéf DC Entertainment, Walter Hamada, potvrdil, že se projektu dočkáme exkluzivně na nové streamovací službě HBO Max a ředitelka programové divize této služby, Sandra Dewey, nyní zveřejnila informaci, že Zack Snyder's Justice League už se dotáčí a upravuje, abychom se ho dočkali v první čtvrtině příštího roku. Jeden z nejspolehli­vějších insiderů uvnitř DC Entertainment, Lance Ausfresser, který věděl o výskytu Titans a Batmana '89 v crossoveru Crisis on Infinite Earths dávno před premiérou, pak uvedl, že bychom se Snyder Cutu měli dočkat příští rok koncem března.


Vulko ve filmu předá Aquamanovi Atlanninu zbraň. Foto: Warner Bros.

Vedle Snyder Cutu se v poslední době v souvislosti s DC filmy nejvíce mluví o návratu Michaela Keatona do role Batmana. Jeden z nejoblíbenějších hraných představitelů této slavné komiksové postavy by si měl kápi navléct znovu v Muschiettiho projektu The Flash. Tento film se začne natáčet v únoru 2021, do kin pak dorazí 3. června 2022 a podle zpráv insiderů by neměl být jediným, ve kterém se Keaton ukáže. Jeho role stárnoucího Bruce Waynea patrně získá mentorskou úlohu ve stylu Nicholase FuryhoMCU a může vést až k projektu Batman Beyond. Keatonův nástup do DCEU pak už ve zmíněném crossoveru Crisis on Infinite Earths předznamenala scéna s Alexanderem Knoxem v podání Roberta Wuhla. Když se v ní navíc zaměříme na netopýří symbol na obloze, zjistíme, že připomíná ten, který nosil na kostýmu Terry McGinnis, tedy Batman budoucnosti.

Cameo Roberta Wuhla obsahovalo červený netopýří symbol. Foto: CW, Warner Bros. TV

Na závěr ještě uveďme, že Reevesův film The Batman nebude mít s Keatonem a vůbec s celým zbylým DCEU nic společného. Režisér se nechal slyšet, že hodlá natočit celou trilogii a vybudovat vlastní netopýří minivesmír, ve kterém se můžeme dočkat i například sólovky Catwoman v podání Zoë Kravitz. V prvním filmu kromě této herečky uvidíme Roberta Pattinsona, Andyho Serkise, Jeffreyho Wrighta či Colina Farrella. Premiéra je stanovena na 30. září 2021.

Těšíte se na uvedení Zack Snyder's Justice League? A co říkáte na Keatonův návrat?

Diskuze /6

Ratemus

S tím Knoxem je to hodně zajímavé a Keaton coby stárnoucí Batman který se dopracuje až k Beyond? Sem s tím. Jsem moc rád že Dceu chytá asi pátý dech a snad mu to vydrží… Co vůbec ti Lanterni na Hbo max?

24.6.2020 | 15:29:11
Geek

Keaton? West už to asi nedá, ale takový Clooney s Kilmerem, Balem a Affleckem, ti mají přijít zkrátka? Není jich všech příliš málo? Ale jsem moc rád, že Phoenixův Joker a Pattinsonův Batman budou stát od tohohle všeho co nejdál a neutrpí tak do budoucna na kvalitě, jedině případné rozvíjení těchto linek mě zajímá, DCEU je obr na hliněných nohou.

#3 Blackhand47XD
24.6.2020 | 15:53:48
Blackhand47XD

#2 Geek: Tak West už je taky pod drnem, že jo.

webmaster
24.6.2020 | 16:09:57
Ratemus

Tak Kilmer a Clooney nepatří zrovna k společně s jejich adaptacemi Batmana k etalonu a špičce.

24.6.2020 | 16:31:30
PecaCZE

Schválně jestli Snyder´s cut bude patřit do DCEU a JL se nikdy nestalo :D

24.6.2020 | 16:58:51
Ratemus

No teoreticky bude dceu jelikož filmy následné jako shazam a aquaman na ligu odkazují jen jednou dvěma větami.. AT&T na SC hodně spoléhá a mluví se, v případě úspěchu, o návratu snydera, natočení mos 2, možné pokračování ligy protože se přemlouvaji herci k návratu.. Můžeme být vděční AT&T nikoliv Warneru. Nyní se má cyborg objevit ve Flashovi, má být Ayer cut kde se objeví steppenwolf.. Čili to dceu být má…

24.6.2020 | 18:29:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Birds of Prey


Režie: Cathy Yan
Scénář: Christina Hodson
Hudba: Daniel Pemberton
Hrají: Margot Robbie (Harley Quinn), Mary Elizabeth Winstead (Huntress), Jurnee Smollett-Bell (Black Canary), Rosie Perez (Renée Montoya), Ewan McGregor (Black Mask), Chris Messina (Victor Zsasz)
Stopáž: 109 min

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Herci

Hlídejte si nás