Justice League Zahraje si Tom Hardy u DC nového Hitmana?

Zahraje si Tom Hardy u DC nového Hitmana?

Zahraje si Tom Hardy u DC nového Hitmana?

Nejdříve se objevil jako Bane v Temný rytíř povstal, poté si měl zahrát Ricka Flaga v chystaném Suicide Squad, od kterého z časových důvodů odstoupil, aby nakonec ve spolupráci s Warner Bros. a DC Comics začal chystat nový projekt. Bude Tom Hardy novým Hitmanem?


11 0
26.5.2015

Drsných rolí se Hardy jen tak nezbaví

Není tomu dlouho, co se nechal britský herec Tom Hardy slyšet, že již nechce hrát tolik drsných postav v akčních filmech. Ostatně nedlouho na to vyšel poklidný Locke. A skutečně to vypadalo, že se přeorientuje na role, ve kterých se více mluví a méně teče krev, když se po Lockeovi objevil i v seriálu Peaky Blinders.

Avšak nedlouho na to se Tom Hardy vrátil ke své akční kariéře. Bylo totiž oznámeno, že se má objevit (minimálně) ve dvou akčních filmech, a to v Mad Maxovi a Suicide Squad, od toho však nedlouho po oznámení jeho účasti odstoupil a věnoval svou pozornost Mad Maxovi, což se herci rozhodně vyplatilo.


Zatímco se pro Hardyho jednalo o dobrou volbu, komiksoví fanoušci z ní již příliš nadšení nebyli, jelikož doufali, že uvidí Toma Hardyho, jak ztvárňuje již druhou komiksovou postavu (v roce 2012 se objevil jako hlavní záporák Bane v Nolanově The Dark Knight Rises).

(Tom Hardy jako Bane v The Dark Knight Rises)

Nový projekt od DC s Tomem Hardym

Nyní však ze strany samotného herce přicházejí zprávy o tom, že s Warnery a DC Comics připravuje nový projekt. Zatím on i obě společnosti drží vše podstatné v tajnosti, malý náhled na to, na co se můžeme těšit, však Hardy přece jen v jednom z rozhovorů nabídl. Herec prohlásil:

Ve skutečnosti teď něco společně s Warner Bros. připravujeme, je to také podle komiksu od DC, což je… Je to vlastně skutečně dobré, obsahuje to prvky ze všemožných sfér. Od Dannyho parťáků po Batmana.

Dále pak Hardy projekt přiblížil slovy:

Je to, jako byste zfilmovali Transmopolitana, ale není to ten jeho svět, je to mnohem reálnější. Mohlo by to být jako Heat, mohlo by to být opravdu úžasné.

Ke konci svého vyjádření, které si celé můžete přečíst na webu cosmicbooknew­s.com, Tom Hardy také sdělil, že „to není ani film.“ Je zde tedy potenciální možnost, že Hardy chystá s Warnery a DC buď nový seriál, televizní film či počítačovou hru.

Koho si Hardy nejspíše zahraje?

Z hercova vyjádření vyvstává především otázka, jakou postavu, a v jakém světě od DC si Hardy zahraje. Nejpravděpodobnější možností je Hitman. Tuto postavu bychom mohli charakterizovat jako DC alternativu marveláckého Punishera (jehož si svého času chtěl Hardy také zahrát). Jde o postavu vystupující v Gotham City, která se v komiksech nesčetněkrát střetla s Batmanem. Hitman je anti-hrdinou, který si rád vydělá peníze vraždami i podvody (zde můžeme pozorovat podobnost s Dannyho parťáky), avšak drží se svého striktně daného morálního kodexu.

Žije ve světě temného DC Comics, který zde již spíše hraničí s ještě temnějším (dceřiným) Vertigem. Jeho svět by se tak dal přirovnat například k Nelítostnému souboji Michaela Manna, stejně tak ale nemá náladou a povahou postav daleko například od takového Transmopolitana.

Ze všech DC postav je tak nejspíše nejvhodnějším kandidátem na budoucí roli Toma Hardyho právě drsný Hitman. Dokud však studio či sám herec nic nepotvrdí, jedná se o pouhé spekulace. Jisté ale je, že se můžeme v budoucnu těšit na nový projekt od DC Comics, v němž bude hrát významnou roli Tom Hardy.

Foto: Warner Bros., Legendary Pictures, DC Comics

Diskuze /3

HonZoRRo008_

Hardy byl Bane dobrej a byl bych rád, kdyby i nadále s Warnerem spolupracoval.

27.5.2015 | 14:16:13
deadpool

ja bych byl radsi kdyby hral Punishera v nejakem budoucim fimu .

27.5.2015 | 18:19:11
Vitodious

Punishera si zahraje Jon Bernthal v nový sérii Daredevila od Netflixu. Myslím si, že to je skvělá volba.

30.6.2015 | 8:59:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Wonder Woman


Režie: Patty Jenkinsová
Scénář: Allan Heinberg
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Gal Gadot, Robin Wright, David Thewlis, Chris Pine, Connie Nielsen, Elena Anaya, Lucy Davis, Dany Huston, Ewen Bremmer, Doutzen Kroes, Eleanor Matsuura, Mayling Ng, Eugene Brave Rock, Samantha Jo, Saïd Taghmaou
Stopáž: 141 minut 

Reklama

Nepřehlédněte

Co nám prozradil Comic-Con?

Co nám prozradil Comic-Con?

Kromě traileru na Justice League nabídl panel společnosti Warner Bros. i spoustu novinek o chystaných filmech vesmíru DCEU. Pojďme se na ně podívat.

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Batman a Superman online

Kde si můžete pustit jejich filmy online?

Batman v Superman
Filmy – Superman
Filmy – Batman