Justice League
84/100 - 38×

Justice League

Superman, Batman, Wonder Woman a další. Superhrdinská týmovka Justice League chrání svět na stránkách DC Comics už od roku 1960 a nyní přichází na filmové plátno v novém projektu, díky kterému všechny tyto superhrdiny konečně uvidíme pohromadě!

USA | 2013 | Vysílá se
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Henry Cavill (Superman), Ben Affleck (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Viola Davis (Amanda Wallerová), Jai Courtney (Kapitán Boomerang), Jason Momoa (Aquaman), Jeffrey Dean Morgan (Thomas Wayne), Lauren Cohan (Martha Wayne), Diane Lane (Martha Kent), Kevin Costner (Jonathan Kent), Robin Wright (Antiope), Ewen Bremner (Charlie), Connie Nielsen (Hippolyta), Danny Huston (Erich Ludendorff), Saïd Taghmaoui (Sameer)

První trailer na dvojku Shazama láká na obřího draka i propojení s JLA

První trailer na dvojku Shazama láká na obřího draka i propojení s JLA

Shazam: Fury of the Gods dorazí do kin už v prosinci, proto tvůrci na Comic conu představili první trailer. Sequel je pak logicky pompéznější a větší než jeho předchůdce. Billy a další členové Shazam Family musí čelit dcerám titána Atlanta i obřímu drakovi. Vyrazíte na film do kina?

17 5
23.7.2022

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Majkyii

Nevypadá to zle, má to potenciál. Možná to bude lepší než poslední Strange, který teda nenasadil moc vysokou laťku.

#2 DarthRevan
23.7.2022 | 21:55:50
DarthRevan

#1 Majkyii: Tak letošní obě marvelovky jsou absolutní trash…

#3 Majkyii
webmaster
23.7.2022 | 22:04:02
Majkyii

#2 DarthRevan: Na Thora jsem raději už ani nešel ..

23.7.2022 | 23:59:57
tom99

Líbí se mi, že hlavní hrdina o sobě pochybuje. Doufám, že to bude ve filmu patřičně více rozvinuto, protože toto má největší naději na nějakou smysluplnou zápletku a vývoj hlavního hrdiny :-)

webmaster
24.7.2022 | 10:49:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Flash

Režie: Andrés Muschietti
Scénář: Christina Hodson
Hudba: Benjamin Wallfisch
Hrají: Ezra Miller (Flash), Ben Affleck (Batman), Michael Keaton (Batman), Sasha Calle (Supergirl), Ron Livingston (Henry Allen), Maribel Verdú (Nora Allen), Kiersey Clemons (Iris West), Michael Shannon (generál Zod), Antje Traue (Faora-Ul)

Stopáž: 144 minut

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama