Justice League
84/100 - 35×

Justice League

Superman, Batman, Wonder Woman a další. Superhrdinská týmovka Justice League chrání svět na stránkách DC Comics už od roku 1960 a nyní přichází na filmové plátno v novém projektu, díky kterému všechny tyto superhrdiny konečně uvidíme pohromadě!

USA | 2013 | Vysílá se
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Henry Cavill (Superman), Ben Affleck (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Viola Davis (Amanda Wallerová), Jai Courtney (Kapitán Boomerang), Jason Momoa (Aquaman), Jeffrey Dean Morgan (Thomas Wayne), Lauren Cohan (Martha Wayne), Diane Lane (Martha Kent), Kevin Costner (Jonathan Kent), Robin Wright (Antiope), Ewen Bremner (Charlie), Connie Nielsen (Hippolyta), Danny Huston (Erich Ludendorff), Saïd Taghmaoui (Sameer)

Třetí trailer na Pattinsonova Batmana odhaluje jeho minulost se Selinou Kyle

Třetí trailer na Pattinsonova Batmana odhaluje jeho minulost se Selinou Kyle

Po dvou letech obrany Gothamu je Batman zdánlivě vyčerpán. Na scénu ale přichází Riddler a Penguin, kteří šíří strach a město opět ovládá zločin. K tomu se z Bruceovy dětské kamarádky Seliny stává kočičí žena. Zvládne Bruce za pomoci detektiva Gordona padouchy zastavit? Mrkněte na nový trailer!

22 3
27.12.2021

Thumbnail Play icon

Diskuze /10

tom99

Myslel jsem, že už je zvykem přeložit k traileru titulky a ne sem jen dát líně odkaz či rovnou link na dabovaný trailer (jak už jsem to taky tady viděl)…

#2 Gerald of Fordia
webmaster
28.12.2021 | 16:37:23
Gerald of Fordia

#1 tom99: Já bych v první řadě uvítal, kdyby ses zrovna ty nejdřív naučil psát jako člověk, popř. si na svoje články sehnal dobrého a trpělivého korektora. A na těch překladech bych na tvém místě taky velmi pečlivě zapracoval, viz např. zde.

Až budeš mít tohle všechno hotové, můžeš si kritizovat kolegy co hrdlo ráčí. ;-)

#3 DarthRevan
29.12.2021 | 15:04:34
DarthRevan

#2 Gerald of Fordia: Dík, každopádně jsem tam titulkovanej už dal… To, že vertical entertainment ten první neotitulkoval jsem věděl, ale přišlo mi zbytečný nějak čekat.

#4 Gerald of Fordia
webmaster
29.12.2021 | 17:49:59
Gerald of Fordia

#3 DarthRevan: V pořádku. Ono i než něco ledabyle „přeložit“ ve stylu kolegy toma99, to už je za mě lepší tam dát ten dabing. Navíc mě zkrátka pobavilo, jakým blahosklonným způsobem tu kritizuje člověk, u jehož článků si vždycky připadám, jak kdybych opravoval slohovou práci žáka sedmé třídy základní školy.

#5 DarthRevan #6 mirako
29.12.2021 | 18:11:32
DarthRevan

#4 Gerald of Fordia: Díky za pochopení! Každopádně, já s Tomem nikdy neměl zásadní problém, tudíž nechápu, že mi to tady píše takhle veřejně…

webmaster
29.12.2021 | 22:27:29
mirako

#4 Gerald of Fordia: Taky by ses mohl trochu krotit. Jestli tam má občas @tom99 nějakou chybku je mi úplně jedno. Jsem za jeho články a nejenom jeho ale všech moderátorů Edny rád, že si s tím dávají takovou práci a z vlastní vůle tady dennodenně píšou různé zajímavé články.

#7 Gerald of Fordia
2.1.2022 | 10:41:25
Gerald of Fordia

#6 mirako: Kdyby jenom občas a kdyby jenom chybku. Já bohužel nejsem zastáncem práce pro práci. Že někdo něco dělá je hezké, ale pokud to dělá špatně, nebudu se bát ozvat a chtít, aby to dělal pořádně. Když mi mechanik zmrší auto, taky ho nepoplácám po zádech se slovy: „Hele, dobrý, děláš tu každý den, máš toho hodně, tak díky, kámo!“ Je dokonce spousta redaktorů tady na edně, kteří si skutečně dávají záležet a tu práci dělají pořádně a kvalitně. Těm patří můj vřelý dík a ocenění. Naopak stavět „práci“ @toma99 na jejich úroveň mi nepřijde fér vůči nim, ani jejich práci. A to se zdaleka netýká jen té jeho podivné hotentotštiny. Mnohem podstatnější problém je, že ty „zajímavosti“, jak píšeš, bývají často oproti původnímu zdroji v lepším případě zavádějící, v tom horším rovnou překroucené – viz odkaz v mém prvním příspěvku.

Ale především – já bych to tu vlastně ani nevytahoval a neřešil to zde. Už jsem se k tomu všemu vyjádřil nesčetněkrát pod jeho vlastními „články“ a evidentně to nepadlo na úrodnou půdu. Ale když jsem uviděl, jakým způsobem se tady veřejně navezl do vlastního kolegy, jako kdyby zrovna on byl nejsvětější z nejsvětějších, zkrátka mi to nedalo. To se na mě nezlob. (:

#8 mirako
3.1.2022 | 11:02:29
mirako

#7 Gerald of Fordia: Jasný, chápu tě. Je ale rozdíl mezi mechanikem, který je za svou práci placený a moderátorem Edny, který, dle mě, placený není a je to jen jeho koníček. Jestli ale dostávají zdejší moderátoři (webmasteři) normální výplatu, tak s tebou souhlasím.

#9 DarthRevan #10 Gerald of Fordia
6.1.2022 | 20:19:53
DarthRevan

#8 mirako: Něco málo berem…

webmaster
9.1.2022 | 1:30:33
Gerald of Fordia

#8 mirako: Není v tom rozdíl. Já fakt nerozumím tomu, proč bych se měl bát ozvat, když někdo něco udělá špatně (a navíc opakovaně po předchozích mnohem zdvořilejších upozorněních) jen proto, že to dělá zdarma nebo ve svém volném čase. Když mi přijde dobrovolník opravit střechu a zmrší to, je to sice hezký, ale mně teď zatejká do obýváku. Za to mu teda fakt nepoděkuju.

10.1.2022 | 10:27:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Batman


Režie: Matt Reeves
Scénář: Matt Reeves a Mattson Tomlin
Hudba: Michale Giacchino
Hrají: Robert Pattinson (Batman), Andy Serkis (Alfred Pennyworth), Jeffrey Wright (James Gordon), Zoë Kravitz (Catwoman), Colin Farrell (Penguin), Paul Dano (Riddler), John Turturro (Carmine Falcone)
Stopáž: 175 minut

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama