Katy Keene S01E03: Chapter Three: What Becomes of the Broken Hearted

S01E03: Chapter Three: What Becomes of the Broken Hearted

S01E03: Chapter Three: What Becomes of the Broken Hearted

Mezi Katy a K.O. to není úplně nejrůžovější, tak se Katy snaží, ať je na Valentýna všechno perfektní, aby se vyhnula tomu, že mu neřekla o tom, že ji Gloria přinutila být v práci. K.O. se pokouší udělat něco hezkého pro spolubydlící, ale nakonec se to všechno zhorší. Josie a Alexander se sbližují, ale když Josie potká jiného začínajícího písničkáře, uvědomí si, že je třeba pozměnit jejich dynamiku. Jorge má tajný romantický vztah, ale když se onen dotyčný neukáže na jeho představení v Mrzuté Molly, Jorge si uvědomí, co musí udělat. Pepper se mezitím obrací na bývalou přítelkyni, slečnu Freesiaovou, aby jí pomohla s rychlým získáním peněz, avšak není hrdá na to, co pro to musí udělat.

cz sk
20.2.2020
518 000
42 minut

Základní info:

Režie: Harry Jierjian
Scénář: Shauna McGarry

Hrají: Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt), Nathan Lee Graham (Francois), Heléne Yorke (Amanda), Daphne Rubin-Vega (Luisa Lopez), Frank Pando (Luis Lopez), Ryan Faucett (Bernardo), Eric Freeman (Buzz Brown), Bernadette Peters (slečna Freesiaová), Douglas Sills (Richard), Jimmy Palumbo (Gary), Andrew Polec (Jimmy Dodger),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Katy chtěla na zapas tak i na tu přehlidku ale musim řict že nemělo chybu jak ji Amanda zase podrazila a kvuli tomu častěčně skončil jejich vztah ale nakonec jeji sen je duležitějši a jinak nemělo chybu jak ALexandra podrazila Josie že mu sebrala pisničkaře.

2.2.2021 | 18:34:36

Katy Keene
69/100 - 9×

Katy Keene

Seriál sleduje životy čtyř ikonických postav z Archie Comics, mezi kterými jsou začínající módní návrhářka Katy Keeneová či písničkářka Josie McCoyová, jež jsou na cestě za svými sny ve městě New York. Jaké překážky budou muset tito čtyři ambiciózní umělci překonat, aby prorazili ve světě slávy?

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Drama, Hudební, Komiksový
hrají
Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt)

Stav titulků

Epizoda S01E13: Chapter Thirteen: Come Together

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @tominotomino, @ewisek

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Katy po první sérii končí

Katy po první sérii končí

Riverdaleský spin-off Katy Keene byl dosud jediným seriálem stanice, který neznal svůj osud pro další sezónu. Nyní se ale už The CW vyjádřilo a bohužel přineslo špatné zprávy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás