Katy Keene S01E05: Chapter Five: Song for a Winter’s Night

S01E05: Chapter Five: Song for a Winter’s Night

S01E05: Chapter Five: Song for a Winter’s Night

Jelikož se chce Katy dostat na školu módy, ví, že potřebuje doporučení a proto se obrací na Glorii, která za to ale chce výměnou ty nejlepší šaty, čímž na Katy vyvíjí tlak. Polární vír přiměje lidi zůstat uvnitř, což způsobí, že mezi Josie a Pepper vzrůstá napětí a pohádají se, zatímco Jorge poruší to nejdůležitější z Katyiných pravidel. Josie je v rozpacích z nabídky, kterou jí předložil Alexanderův otec, obzvláště poté, co jí Alexander něco ukáže.

cz sk
5.3.2020
475 000
42 minut

Základní info:

Režie: Ryan Shiraki
Scénář: Leo Richardson

Hrají: Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt), Nathan Lee Graham (Francois), Daphne Rubin-Vega (Luisa Lopez), André De Shields (Chubby)

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Katy musela ušit šaty pro Glorii a to jak ji to Jorge pak znemožnil tak nemělo chybu jak Katy byla naštvana a taky musim řict že jsem si myslel že ten članek od incestu pochazi od Alexandry a jsem zvědav od koho měla matka Katy ten šici stroj.

2.2.2021 | 22:35:30

Katy Keene
69/100 - 9×

Katy Keene

Seriál sleduje životy čtyř ikonických postav z Archie Comics, mezi kterými jsou začínající módní návrhářka Katy Keeneová či písničkářka Josie McCoyová, jež jsou na cestě za svými sny ve městě New York. Jaké překážky budou muset tito čtyři ambiciózní umělci překonat, aby prorazili ve světě slávy?

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Drama, Hudební, Komiksový
hrají
Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt)

Stav titulků

Epizoda S01E13: Chapter Thirteen: Come Together

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @tominotomino, @ewisek

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Katy po první sérii končí

Katy po první sérii končí

Riverdaleský spin-off Katy Keene byl dosud jediným seriálem stanice, který neznal svůj osud pro další sezónu. Nyní se ale už The CW vyjádřilo a bohužel přineslo špatné zprávy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás