Katy Keene S01E07: Chapter Seven: Kiss of the Spider Woman

S01E07: Chapter Seven: Kiss of the Spider Woman

S01E07: Chapter Seven: Kiss of the Spider Woman

Gloria vyvíjí tlak na Katy, aby navrhla šaty, které by pro ni byly milníkem v její kariéře. Jorge chce posunout svou kariéru dál a rozhodne se udělat nové představení. Josie je rozčarovaná, že jí její nahrávka nic nového nepřináší. Pepper se mezitím obrací na Alexandera a Xandru kvůli investiční příležitosti.

cz sk
19.3.2020
462 000
42 minut

Základní info:

Režie: Greg Smith
Scénář: Roberto Aguirre-Sacasa

Hrají: Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt), Nathan Lee Graham (Francois), Daphne Rubin-Vega (Luisa Lopez), Frank Pando (Luis Lopez), Saamer Usmani (Errol Swoon), Erica Pappas (Patricia Kline), Luke Cook (Guy LaMontagne), Ryan Faucett (Bernardo), Candace Maxwell (Didi), Heléne Yorke (Amanda),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Katy se rozhodla po svem ale na jejim mistě ty šaty měla ušit přece si zaslouži šanci bez ohledu na to že spala s princem a nečeka ljsem že to řekne Glorii ale měla kliku že to Amanda neslyšela a zase by to praskla a jinak vystoupeni Jorgeho a Josie bylo perfektni a jsem zvědav jestli je ti typci napadnou.

3.2.2021 | 10:49:57

Katy Keene
69/100 - 9×

Katy Keene

Seriál sleduje životy čtyř ikonických postav z Archie Comics, mezi kterými jsou začínající módní návrhářka Katy Keeneová či písničkářka Josie McCoyová, jež jsou na cestě za svými sny ve městě New York. Jaké překážky budou muset tito čtyři ambiciózní umělci překonat, aby prorazili ve světě slávy?

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Drama, Hudební, Komiksový
hrají
Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt)

Stav titulků

Epizoda S01E13: Chapter Thirteen: Come Together

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @tominotomino, @ewisek

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Katy po první sérii končí

Katy po první sérii končí

Riverdaleský spin-off Katy Keene byl dosud jediným seriálem stanice, který neznal svůj osud pro další sezónu. Nyní se ale už The CW vyjádřilo a bohužel přineslo špatné zprávy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás