Katy Keene
70/100 - 10×

Katy Keene

Seriál sleduje životy čtyř ikonických postav z Archie Comics, mezi kterými jsou začínající módní návrhářka Katy Keeneová či písničkářka Josie McCoyová, jež jsou na cestě za svými sny ve městě New York. Jaké překážky budou muset tito čtyři ambiciózní umělci překonat, aby prorazili ve světě slávy?

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Drama, Hudební, Komiksový
hrají
Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt)

S01E09: Chapter Nine: Wishin' and Hopin'

S01E09: Chapter Nine: Wishin' and Hopin'

Katy se s obtížemi potýká se svou novou pozicí a když ztrácí sebevědomí, obrací se na Glorii, která jí dá dobrou radu. Alex chce znovu dát dohromady Kočičky, ale jeho otec a Josie mají každý o této skupině jinou představu, kvůli čemuž musí Alex učinit těžké rozhodnutí. Jorge je rád, že může svést dohromady svého přítele a formující se přátelství se svým bývalým, ale vše se trochu zvrtne. Pepper je v online sporu, který by ji mohl připravit o všechno a je ohromena, když zjistí, s kým tento boj svádí.

cz sk
16.4.2020
486 000
42 minut

Základní info:

Režie: Pamela Romanowsky
Scénář: Mia Katherine Iverson

Hrají: Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt), Luke Cook (Guy LaMontagne), Ryan Faucett (Bernardo), Eric Freeman (Buzz Brown), Abubakr Ali (Raj Patel), Heléne Yorke (Amanda), Tedra Millan (Hannah Melvey), Cadden Jones (Gal LaMontagne), Peter Francis James (pan Cabot), Azriel Crews (Cricket), Emily Rafala (Trula Twyst),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak se Katy snažila ze všech sil a Guyovi to pořad nestačilo ale aspon ji nevyhodil a jinak Josie ma fakt odvahu že se postavi na odpor magnatovi a pojede sama za sebe a jinak jsem zvědav na Pepper jestli bude dal valčit.

3.2.2021 | 13:54:45

Stav titulků

Epizoda S01E13: Chapter Thirteen: Come Together

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @tominotomino, @ewisek

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Katy po první sérii končí

Katy po první sérii končí

Riverdaleský spin-off Katy Keene byl dosud jediným seriálem stanice, který neznal svůj osud pro další sezónu. Nyní se ale už The CW vyjádřilo a bohužel přineslo špatné zprávy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama