Katy Keene
70/100 - 10×

Katy Keene

Seriál sleduje životy čtyř ikonických postav z Archie Comics, mezi kterými jsou začínající módní návrhářka Katy Keeneová či písničkářka Josie McCoyová, jež jsou na cestě za svými sny ve městě New York. Jaké překážky budou muset tito čtyři ambiciózní umělci překonat, aby prorazili ve světě slávy?

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Drama, Hudební, Komiksový
hrají
Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt)

S01E10: Chapter Ten: Gloria

S01E10: Chapter Ten: Gloria

Když je podáno obvinění proti Glorii, snaží se Katy všemu přijít na kloub, ale místo toho objeví něco o své matce. Josie a nové Kočičky mají neshody a je na Josiině blízkém kamarádovi Kevinu Kellerovi, aby jí připomněl, že už nemusí být stejnou osobou jako dřív. Jorge dá Bernardovi zajímavý návrh do jejich vztahu, aby o něj nepřišel, avšak nejde to tak, jak doufal. Pepper začíná dohánět její minulost, což může ohrozit víc než jen její Pepperárnu.

cz sk
23.4.2020
475 000
42 minut

Základní info:

Režie: Alex Pillai
Scénář: Michael Grassi & Neil McNeil

Hrají: Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt), Luke Cook (Guy LaMontagne), Ryan Faucett (Bernardo), Eric Freeman (Buzz Brown), Mary Beth Peil (Loretta Lacy), Heléne Yorke (Amanda), Tedra Millan (Hannah Melvey), Azriel Crews (Cricket), Emily Rafala (Trula Twyst), Casey Cott (Kevin Keller), Candace Maxwell (Didi), Wayne Pyle (Lester Darin),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Glorie je mi lito že ji takhle pani Lacyova vyhodila a ještě ji zničila v novinach a čekal jsem že Katy už da vypověd ale nečekal jse mže ji pani Lacyova jemnuje jako vedouci odděleni a jsem zvědav jak ji nova prace pujde a Jorgeho mi je taky lito že přišel o vztah.

3.2.2021 | 14:45:07

Stav titulků

Epizoda S01E13: Chapter Thirteen: Come Together

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @tominotomino, @ewisek

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Katy po první sérii končí

Katy po první sérii končí

Riverdaleský spin-off Katy Keene byl dosud jediným seriálem stanice, který neznal svůj osud pro další sezónu. Nyní se ale už The CW vyjádřilo a bohužel přineslo špatné zprávy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama