Zdroj: Syfy
Ještě to není ani rok, co novinka Killjoys spatřila světlo světa a již nyní se tento sci-fi seriál chystá na české obrazovky. Od 20. června budeme moci Killjoys sledoval na stanici Prima Cool pod názvem Killjoys: Vesmírní lovci. A kdo se ujal dabingu?
Televize Prima nám poskytla informace, kdo se ujal dabingu:
Dutch (Hannah John-Kamen) propůjčí svůj hlas Terezie Taberyová, Johna Jaqobise (Aaron Ashmore) si střihne Petr Neskusil a jako jeho bratra D´avina (Luke Macfarlane) uslyšíme Filipa Švarce.
Doktorky Pawter Simmsové se ujala René Slováčková, Tamsen McDonough Anna Brousková, barmana Preeho Martin Sobotka, největšího záporáka Khlyena Zdeněk Mahdal, Bellus Regina Řandová a masochistického mnicha Alvise Michal Holán.
Dáte seriálu v českém znění šanci? Budete v pondělí v deset večer sedět přikovaní u obrazovek?
Zdroj: Syfy
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2015 | Ukončeno
5 sezón
| Syfy
| 43 minut
Tuhle trojici nechce jen tak někdo potkat. Pohybují se napříč vesmírem, mezi válkou zmítanými planetami, a loví zloduchy za peníze. Členové tohoto týmu, který si říká Killjoys, jsou Dutch, smrtelně okouzlující dáma, sarkastický John, který nesnáší konflikty a nerad používá sílu, a D'avin, loajální voják a silný zabiják.
Obsazení:Hannah John-Kamen (Dutch), Aaron Ashmore (John Jaqobis), Luke Macfarlane (D’avin Jaqobis), Sarah Power (Illenore Pawter Simms), Morgan Kelly (Alvis Akari)
(více)
Diskuze /7
pozitkar
V deset dopoledne doufám, protože nechápu, proč by takovou vesmírnou soap-operu dávali v noci, možná tak ještě místo těch druhých Simpsonů … obsazení dobrý, uvidíme, jak to sedne hlasově k postavám.
Zedic
Ano upoutávku sem taky zastihl, uvidíme co dabing. Jinak celkem potěší, že i dostaly příležitost. Snad cool scenáristi sledují Ednu a budou tahat další výběrový :)
apollo86
škoda že dnešní doba dabování je nevyrovnaná z toho se podaří film nadabovat parádně jinde zase herci zní jak nagelované buzny nebudu si kazit dobrý seriál
peto166
skoda len ze primacool nemam… :(
ScaryX čestný člen redakce
Upoutávka :-) Ten dabing ani nezní strašně…
pozitkar
Tak docela jo, jen tu starou ženskou mohla mluvit stará ženská :-)
Michelle84
odsledované, dabing bol v poho :)