Zdroj: Syfy
Druhá řada Killjoys začíná již za necelý měsíc a dnes si můžete čekání zkrátit první upoutávkou. Moc nám toho sice nepoví, ale přesto žádný fanoušek určitě nepohrdne.
Máte už Killjoys poznamenané ve svých kalendářích a netrpělivě čekáte na první epizodu?
Zdroj: Syfy
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2015 | Ukončeno
5 sezón
| Syfy
| 43 minut
Tuhle trojici nechce jen tak někdo potkat. Pohybují se napříč vesmírem, mezi válkou zmítanými planetami, a loví zloduchy za peníze. Členové tohoto týmu, který si říká Killjoys, jsou Dutch, smrtelně okouzlující dáma, sarkastický John, který nesnáší konflikty a nerad používá sílu, a D'avin, loajální voják a silný zabiják.
Obsazení:Hannah John-Kamen (Dutch), Aaron Ashmore (John Jaqobis), Luke Macfarlane (D’avin Jaqobis), Sarah Power (Illenore Pawter Simms), Morgan Kelly (Alvis Akari)
(více)
Diskuze /7
Dope.Tonic
Včera jsem se konečně dokopal dokoukat zbytek 1 série..ale na další se těším taky, konečně to snad rozjedou víc a nebudou furt řešit vztahy v týmu. :D Každopádně to vypadá, že Dark Matter má líp našlápnuto. Ale co už..sci-fi je teď málo a tohle na léto stačí. .))
Amper
Zatim nejoblíbenější scifi co vysílají pro mě :) Na to se vždycky těšim. Léto je super odreagovačka a seriály k tomu přispívají za což jsem rád :)
Angi
Ja si ještě šetřím The Expanse, at po dokoukání nemám velkou pauzu před druhou sérií.. čekám od toho opravdu hodně. Killjoys pomůžou ukrátit čas, byt je to hodně béčkové, tak koukat určitě budu.
#4 pozitkarpozitkar
#3 Angi: Béčkové věci jsou super, třeba takový Star Trek
#5 AngiAngi
#4 pozitkar: Jsou, proto na hromadu z nich koukám. Ale sem tam to chce áčkovou věc, která člověka přikove k monitoru. p.s. Pokus o provokaci? Na to bys musel mířit výš, než je star trek. =)
Jenndulka
Jen malá poznámka k titulkám: Poslední Johnnyho věta je Forgive me, I'm aroused, tedy že je vzrušený/nabuzený a ne zrezivělý :)
#7 MilenkaMilenka
#6 Jenndulka: Díky :-)