Zdroj: Syfy
Z prvních informací o seriálu Killjoys se zdálo, že mezi hlavním triem by neměl vzniknout žádný milostný trojúhelník a dokonce jsme se neměli dočkat ani žádného intimního vztahu. Alespoň já jsem to tak z rozhovorů a útržků pochopila…
Nicméně jsme si asi všichni všimli zjevné chemie mezi Dutch a D´avinem, která ani přes Johnnyho vtipnou poznámku a napomenutí, „Se ségrou se nespí!“ zrovna neslábne. Spíš naopak. Řekla bych, že v minulé epizodě to docela slušně gradovalo a osobně se i domnívám, že D´avin přerušil svou léčbu (sexem?) s Pawter právě kvůli Dutch.
Tahle dvojka by mě spolu asi bavila, ale obávám se, že by to chudák Johnny nenesl moc dobře a mohlo by to narušit celou dynamiku seriálu.
Nicméně bez ohledu na to, co si moje maličkost myslí, se zdá, že v sedmé epizodě nazvané Kiss Kiss, Bye Bye se Dutch a D´avin trochu utrhnou ze řetězu. Což ovšem nebude nic proti tomu, když se ze řetězu utrhne sám D´avin.
(Foto: Syfy)
Podívejte se na promo video k sedmé epizodě sami. Těšíte se?
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2015 | Ukončeno
5 sezón
| Syfy
| 43 minut
Tuhle trojici nechce jen tak někdo potkat. Pohybují se napříč vesmírem, mezi válkou zmítanými planetami, a loví zloduchy za peníze. Členové tohoto týmu, který si říká Killjoys, jsou Dutch, smrtelně okouzlující dáma, sarkastický John, který nesnáší konflikty a nerad používá sílu, a D'avin, loajální voják a silný zabiják.
Obsazení:Hannah John-Kamen (Dutch), Aaron Ashmore (John Jaqobis), Luke Macfarlane (D’avin Jaqobis), Sarah Power (Illenore Pawter Simms), Morgan Kelly (Alvis Akari)
(více)
Diskuze /3
Nika
No tak to se rozhodně těším :) a taky doufám, že ti dva spolu nic mít nebudou, že celé trio zůstane v „sourozeneckém“ vztahu :)
Mammon52852
Taky doufám že nebudou spolu jako by těch seriálu nebylo dost kde je vztah mezi hl.hrdiny
Sonix1864
Hlavně ať je nedávají dohromady… Zase by akorát všechno zmastili, jako ve většině seriálů, kdy se na začátku zdá, že nic nebude a je to tak fajn, a pak dají dohromady dva lidi, i když to v podstatě vypadá, jako by si řekli: „Tak co, zkusíme to, něco se stane“ Fakt doufám, že si to tvůrci Killjoys neřekli. I když by bylo zajímavé vidět Duch a D'avina spolu, takových seriálů je už vážně ohromná spousta. Ale i tak se na tenhle díl nesmírně těším!!