Killjoys Co teď čeká Pawter?

Co teď čeká Pawter?

Co teď čeká Pawter?

Pawter si řada fanoušků seriálu oblíbila už v první řadě a zdá se, že v řadě druhé tahle postava dostane ještě větší prostor. Na konci řady se dostala do nezáviděníhodné situace. Jak se budou věci dále vyvíjet? To prozradila scenaristka seriálu Michelle Lovretta.


10 0
15.7.2016

Bylo vykreslení odvahy Starého města důvodem, proč jsme v této epizodě viděli Hillse?
Ano, protože pro mě není snadné nechávat postavy odejít. Jedna z věcí, které na sci-fi miluju, je možnost přivést je zpět. Pro mě ale Hillsovo zjevení bylo o Pawter. Zbožňuju Sarah Power a postavu Pawter. Moci vidět jí, Alvise a Hillse a ty malé záblesky toho, jaký pro ně byl život mezitím a jak důležité pro ně bylo spoléhat jeden na druhého.
Hills a Pawter mají společnou minulost – použil proti ní svou moc, když na ni potřeboval zatlačit, viděl ji jako závislačku na Jakku, které je jen privilegovanou dcerou – nyní v několika scénách vidíte, kdo jsou pod těmi Qreshskými kravinami a třídami. Začali jeden druhého respektovat a myslím, že to bylo pro děj důležité, protože jsme potřebovali pochopit, co Staré město a lidé v něm pro Pawter znamenají.

(Foto: Syfy)


Vážně si užívám, že je ve druhé řadě větší drsňačka.
Jo, je drsnější, ale vždycky to děláme v souladu s postavou. A nechtěla jsem, aby se všichni změnili v tajemné zabijáky. Ona to dělá skrz odvahu a myslím, že je to dívka, která má problémy se vztekem, což na ní zbožňuju. Je to někdo, kdo nejdřív jedná a pak myslí a je to trochu chaotické. Myslím, že všichni v životě známe takovéhle lidi a když jsou současně i inteligentní a okouzlující, všechno jim projde. Myslím, že to je to, co Pawter dělá. Je vášnivá a impulzivní a všechno to ostatní, co Johnny obdivuje. Má svobodného ducha a to se těžko udržuje ve světě, kde jsou tyhle různé typy průmyslových, podnikových a politických vězení.

Co se s ní teď, když uvízla u Jelca, stane?
No, ty dva čeká zajímavá cesta, ale to, co na téhle řadě shledávám zajímavým, je to, že ničí cesta není pouze jejich. Všechno je tak propojené, protože je tu zapojený Johnny a Dutch má svou vlastní cestu, ale její tým je v tom vždy zapojený. Všichni ti lidé, kteří si v první řadě mysleli, že jsou si vzdálení, jsou nyní stejně smýšlejícím spojenci. Během řady jsme to vybudovali tak, že jsme tyto vztahy zpochybňovali, komplikovali a předefinovávali.

(Foto: Syfy)

Co nám můžete říct o třetí epizodě?
Je to bomba. V téhle řadě máme pár epizod, které považuji za naši poctu sci-fi a tohle je technicky naše první. Budeme dál rozvíjet příběh mezi Jelcem a Pawter a to mě velmi naplňuje. Budeme odhalovat novou stránku Pawter, ale zároveň začíná proces objevování některých dalších tajemství. Ona nám dá první důležitý kousek. Víte, jak je na tom Dutch a že je připravená nakopat pár zadků, získat nějaká jména a hledá někoho, kdo by ji nasměroval potřebným směrem. Na konci třetí epizody dostane nějaké odpovědi a začne další vyšetřování.

Těšíte se na třetí epizodu?

Celý rozhovor na The TV Junkies

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: Wargasm

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Milenka a Danyssimo

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Uvidíte...

Uvidíte...

Viděli jste...

Viděli jste...

Galerie postav

Galerie postav