Killjoys Jak bude fungovat nové spojenectví?

Jak bude fungovat nové spojenectví?

Jak bude fungovat nové spojenectví?

Killjoys získali v minulé epizodě nečekaného spojence. Zajímá vás, jak bude tohle spojenectví fungovat a co našemu triu přinese? A co nám přinese nový záporák druhé řady? Přečtěte si rozhovor, který webu The TV Junkies poskytla scenáristka seriálu Michelle Lovretta.


8 0
14.7.2016

Takže nejen, že je Turin stále naživu, ale Killjoys se nyní nachází v tomhle zdráhajícím se spojenectví s ním. Co to bude obnášet a můžete nám říct, jak to půjde a jestli se nesežerou?
Co se mi líbí na Turinovi – kromě toho, že Patrick Garrow je úžasný frajer, kterého všichni v seriálu zbožňují – je to, že má nějaký záměr, kupodivu jako Dutch. Kvůli tomu se vždy cítí nepříjemně, protože ho nechce muset poslouchat, ale ví, že říká pravdu a je jediný člověk, kterého v Rack zná, který chce totéž, co ona. Tohle podivné, nepříjemné, diskutabilní spojenectví mezi nimi je něco, co jsme viděli už v první řadě, ale uvidíte, že to přinese v příštích epizodách ovoce, obzvlášť ve třetí epizodě.

Turin také říkal, že Arkyn byl vybombardován a všechny stopy Red 17 jsou pryč. Bude to mít dopad na vývoj jejich vyšetřování Šesté úrovně?
Bude. Musí se přepnout a najít jiný způsob, jak sledovat Khlyenovy stopy, šestou úroveň a co je jejich plán, když jsou všichni pryč. Pro tohle je dobré mít Turina na palubě. Může využít svou moc jako důstojník Rack, aby jim sehnal povolení, příkazy, dělal různé věci, ale s pozlátkem služebních záležitostí, které je při vyšetřování ochrání.


Alvis se teď přidal k týmu na palubě Lucy. Jakou bude hrát roli a dozvíme se více o tom, proč byli Zjizvenci na Arkynu?
Během řady se o tom dozvíte víc. První náznaky dostanete ve třetí epizodě a s tím, jak bude Alvis součástí týmu, si užijeme na misích zábavu, jako to bylo s Preem v první epizodě. Dozvíme se trochu víc o jeho postavě a také nahlédneme do historie Zjizvenců.

Tato epizoda nám představila jednoho z největších záporáků této řady, Liama Jelca a rozhodně vypadá jako prima chlap. Předpokládám, že je to někdo, s kým se budeme v této řadě hodně střetávat?
No, my milujeme naše prima padouchy. Je opravdu nadšením v takovém tom Killjoys stylu. Chtěli jsme mít někoho, kdo je nedůtklivý a okouzlující, stejně jako nebezpečný. Jelco navazuje na to širší téma, ale novým způsobem. V našem světě je to někdo, kdo mluví za Společnost, ale také má přímý dopad na lidi ve Starém městě, které milujeme. Teď to začne být mnohem víc osobní pro náš tým a jedince, kteří, zdá se, reprezentují vše, co jim Liam Jelco přinese.
Myslím, že s Preem a pár novými postavami, které potkáte za zdí, jsme ukázali, že Staré město má duši a bude bojovat. Ano, máme tu novou úroveň vedení, ale lidé pod ním jsou stále stejně barevní a milovaní jako předtím.

Co od Liama a spojenectví s Turinem očekáváte vy?

Celý rozhovor na The TV Junkies

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: Wargasm

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Milenka a Danyssimo

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Reklama

Uvidíte...

Uvidíte...

Viděli jste...

Viděli jste...

Galerie postav

Galerie postav