Killjoys Je Khlyen monstrum, nebo dobrák?

Je Khlyen monstrum, nebo dobrák?

Je Khlyen monstrum, nebo dobrák?

Již dnes v noci nás čeká další epizoda Killjoys, ale ještě než se tak stane, přinášíme vám pár zajímavostí, které ke druhé řadě a akční první epizodě prozradila scenáristka seriálu Michelle Lovretta. Dozvíme se více o Dutchině minulosti? Kdo je Khlyen? A vrátí se dívka s robotickou rukou?


14 0
8.7.2016

To byla dost akční premiéra a skončila odhalením, že Dutch už na Arkynu byla. Bude tahle řada o prozkoumávání toho, co tam dělala a proč si to nepamatuje?
Ano. Tahle řada je vlastně o několika různých příbězích, které budeme sledovat. Některé svěříme do rukou Dutch, jiné si vezmou John a D´avin jako prostředníci. Je to dobrý způsob, jak se zaměřit na tým a současně být realističtí v tom napětí a problémy s loajalitou, které mohou přijít, když se tým stane rodinou. Myslím, že teď je z nich trio.

Během natáčení nám Rob Stewart řekl, že všechno, co Khlyen dělal a co dělal pro Dutch bylo z lásky. Rozhodně to vypadalo, že D´avin to začíná vidět. Způsobí to, že D´avin změnil názor na Khlyena, problémy v jeho vztahu s Dutch?
Vlastně ne. Není to ani tak problém pro jejich vztah, jako pro to jejich nové pouto. V první řadě byla hlavní součástí příběhu síla vztahu a hlubokého přátelství mezi Johnem a Dutch. Pro D´avina to bylo těžké a myslím, že všichni jsme ve svém životě zažili to, že přijdeme do vztahu, který je již mezi dvěma lidmi zcela utvořený – ať už je to vztah romantický, platonický, rodinný, či jakýkoli jiný – chvíli trvá, než v něm najdete své místo. Užívali jsme si, jak se o to D´avin v první řadě snažil. Byli jsme na něj trochu tvrdí.
Ve druhé řadě se mi líbí, jak si najde svou cestu, svou pozici a to, co může jejich triu nabídnout. Součástí toho je jeho pouto a napojení na Arkyn a Khlyena, což znamená, že se může spojit s Dutch a porozumět jí, což je pro D´avina nové a je to něco, v čem se mu Johnny nemůže rovnat.


Clara byla velmi zábavnou postavou. Uvidíme ji ještě?
Vždycky je tu šance. Řekla bych, že v téhle řadě máme možnost a já vážně doufám, že dostaneme třetí řadu, ve které taky doufám, že bude šance. Upřímně, je to jedna z mých oblíbených postav, které jsem vytvořila. Líbí se mi její minulost. Její kuráž. Zbožňuju její robotickou ruku. Nikdy jsem neřekla, že už jsme se její postavy nabažili. Když bude šance přivést ji zpět, pokusím se o to.

Bavila vás Clara? Viděli byste ji rádi znovu? Také již fantazírujete o potencionální třetí řadě Killjoys? A hlavně, co čekáte od Khlyena? Kdo to nakonec bude? Dobrák, monstrum, nebo prostě jen člověk postavený v životě před těžké volby?

Celý rozhovor naleznete na The TV Junkies

Diskuze /1

sandokan555

Tak podla toho ako ma nasliapnute druha rada tak by som sa velmi tesil na tretiu, ale je to veeelmi predcasne. A Clara bola fajn mohla by sa stat clenom posadky ..aspon by to bolo vyrovnane dvaja muzi a dve zeny a John nikdy s Dutch mat nic nebude tak by to nebol najhorsi ulet … trocha romantiky aj pre neho v tom nehostinnom vesmire.

8.7.2016 | 21:03:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: Wargasm

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Milenka a Danyssimo

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Uvidíte...

Uvidíte...

Viděli jste...

Viděli jste...

Galerie postav

Galerie postav