Killjoys Kdo je Sabine? A uvidíme ji ještě?

Kdo je Sabine? A uvidíme ji ještě?

Kdo je Sabine? A uvidíme ji ještě?

Jednou z nových postav, které se objevily ve druhé řadě Killjoys, je barmanka Sabine. Tahle postava zaujala nejednoho z členů Dutchina týmu. Zatímco D´avin v ní vidí překrásný objekt svého zájmu, Dutch, ač si to nepřizná, v ní vidí nechtěnou konkurenci. A jak to změní události šesté epizody?


7 0
9.8.2016

Pozor, obsahuje spoilery ze šesté epizody!

Sabine se z ničeho nic objevila v Preeho baru ve Starém městě. Předtím údajně pracovala v hornické kantýně. Jelikož je Sabine pohledná blondýnka, asi bychom byli hodně překvapení, kdyby se nestala terčem D´avinova zájmu. A jelikož D´avin taky není žádný šereda, náklonnost je vzájemná. Což rozhodně netěší Dutch, jejíž vztah s D´avinem asi nikdy nebude tak oproštěn od sexuálního napětí jako její vztah s Johnnym, který je jako její bratr.


Tanečky D´avina a Sabine samozřejmě vedly k jistým činnostem pouze pro dospělé, ale ty nedopadly tak, jak by si D´avin přál. Jejich dostaveníčko nezůstane bez následků. Projeví se další vedlejší účinky pokusů, které na D´avinovi dělal Khlyen v Red 17 a Sabine, místo aby omdlívala rozkoší, zkolabuje v kaluži oné zelené plazmy, které se Dutch tak zoufale snaží přijít na kloub a která prostě začne Sabine téct z očí, nosu, uší, úst a bůh ví odkud ještě.

(Foto: Syfy)

Co k těmto událostem prozradila scenáristka seriálu Michelle Lovretta?

Co se Sabine stalo, se řeší v sedmé epizodě a dozvíme se, co to znamená pro tým a co to udělá se vztahy. Ona je zjevně velmi ovlivňující postavou a proto jsme se rozhodli mít na konci tu prodlouženou scénu se Sabine a D´avinem, protože s pouze deseti epizodami nemáme čas prozkoumávat jejich vztah. Strávili jsme trochu času sledováním toho z D´avinova úhlu pohledu a zvenku pro Sabine. Bylo to něco tělesného, co se pro ty dva změnilo v něco trochu citovějšího, jemnějšího a skutečnějšího. Vidíte, že se to stalo – alespoň z D´avinova úhlu pohledu – skutečným vztahem. V těch chvílích jsme se snažili zachytit jeho zranitelnost a to, že to nepředstírá.

Také byste čekali, že je Sabine po tom kolapsu mrtvá? Nejspíš byste se pletli, protože na promo fotkách k sedmé epizodě tahle kráska figuruje.

(Foto: Syfy)

(Foto: Syfy)

Myslíte si, že to, že se Sabine změnila ve vodotrysk zelené plazmy, ji nezabilo, nebo byste si vsadili na to, že Sabine není jen obyčejný člověk, ale je agentkou šesté úrovně, jak se již ve velkém řeší v diskuzích na internetu? A pokud si myslíte, že je Sabine Šestka, co podle vás dělá v baru na Westerley? Je náhoda, že se zapletla s D´avinem, nebo se jedná o další Khlyenův geniální tah?

Diskuze /8

kom1n

Co když je to jen „flashback“? Už jsme je několikrát viděli, tak s nimi tvůrci mohou pracovat i zde.

#2 Milenka
9.8.2016 | 18:26:43
Milenka

#1 kom1n: No, zajímavá připomínka a po přečtení těch různých diskuzí mě to ani nenapadlo. Samozřejmě se to nedá vyloučit, ale byla bych hodně překvapená, kdyby to tak bylo, protože nevím, kdy by si stihli odskočit do zasněženého lesa a ještě s sebou vzít Dutch…

webmaster
9.8.2016 | 18:33:46
Setcher

Tolik té tekutiny by z ní nemohlo vytéct, pokud už to v ní předtím nebylo.

Takže je buď agent 6. úrovně, nebo je jednou z potomků oné prastaré civilizace, o které mluví ta jejich „moderní bible“.

9.8.2016 | 21:48:27
Arkantos

Ja si myslim ze bude jedna z agentov urovne 6. Nemusi pracovat priamo pre Khlyna ale moze pracovat pre Black Root. Davin v sebe tekutinu nema takze musela byt v nej. A kedze Davin ju odpudzuje tak pri „spojeni“ sa snazila dostat von.

10.8.2016 | 12:56:50
pozitkar

Aby zlikvidoval agenta šesté úrovně, bude ho muset D´avin brutálně znásilnit. Seriál dostal rating 18+ a nadále ho můžou vysílat i na pornokanálech po 22 hodině :-D No … docela dost sexu na jeden díl skoro-teen seriálu :-)

#6 Natsu
10.8.2016 | 19:21:06
Natsu

#5 pozitkar: Už teď mám ten seriál rád.. ale asi ho budu mít ještě raději :D

#7 pozitkar
11.8.2016 | 12:53:47
pozitkar

#6 Natsu: Hele, když budou agenti jen ženské, tak to dám, ale na chlapy doufám nedojde :-D

11.8.2016 | 19:15:00
pozitkar

Ty krááávo, ona je tam možnost s likvidací šestek sexem fakt napadla :-D

13.8.2016 | 20:31:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: Wargasm

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Milenka a Danyssimo

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Uvidíte...

Uvidíte...

Viděli jste...

Viděli jste...

Galerie postav

Galerie postav