Killjoys Michelle Lovretta: Black Roots jsou naši Stormtroopeři

Michelle Lovretta: Black Roots jsou naši Stormtroopeři

Michelle Lovretta: Black Roots jsou naši Stormtroopeři

Již v první epizodě druhé řady se objevila nová skupina Black Roots, která je, zdá se, ještě nad Khlyenem, o kterém si všichni mysleli, že Rack prakticky šéfuje. Kdo tahle skupinka bude a mělo by se jich naše trio obávat? To prozradila Michelle Lovretta v rozhovoru pro web The TV Junkies.


8 0
9.7.2016

V této epizodě byli představeni Black Root jako někdo, kdo by mohl řídit Rack. Co nám o nich můžete říct a slyšel jsem správně, že Khlyena berou k „Dámě“? Je ve vedení Black Root žena?
Bez komentáře. Tohle je jedna z těch vyvíjejících se dějových linek a Black Roots jsou trochu jako naši Stormtroopeři. Khlyenova pozice v Rack je něco, čemu se v téhle řadě určitě budeme více věnovat a uvidíte věci i z Khlyenova úhlu pohledu. Nechci z něj dělat klaďase, nebo záporáka. Rozhodně udělal Dutch špatné věci. Spíš dovolíme té postavě být tím, kým je, pak ukážeme jeho minulost a s čím skutečně bojoval, nebo čemu čelil a pak necháme obecenstvo rozhodnout, zda je na naší straně či ne.

Dozvíme se víc o tom, proč je D´avin, zdá se, imunní té zelené věci Šesté úrovně?
D´avin se dozví, co z něj dělá něco zvláštního. Jako někdo, kdo je velkým fanouškem té postavy a herce, cítím velké uspokojení z tohohle obratu, protože pro něj byly věci dost bezútěšné. Mám ráda temné dějové linie, ale ne tuhle nekonečnou šeď. Chtěla jsem se ujistit, že mu věci zkomplikujeme a dáme mu jeho vlastní příběh, jako jsme je dali Johnnymu a Dutch a ujistíme se, že je v tom jistá naděje. Skutečnost, že je imunní, dává D´avinovi naději, že může něco nabídnout celé té komplikované záhadě, které Dutch čelí.


Můžete nám napovědět, co nás čeká, až se parta vrátí do Starého města?
Potíže. Star město je teď žumpa, ale takovým tím klasickým Killjoys způsobem. Letos se snažím o rovnováhu mezi těmi realistickými momenty ohledně toho, jak strašné je to pro lidi, kteří byli ve válce a vybombardovaní, ale také chceme, aby byla šou zábavná. Uvěznění Starého města a ta zeď se v této řadě stávají vlastními postavami. Zeď je něco, co se, a ne zrovna metaforicky, postaví mezi Johnnyho a Dutchiny cíle.
Také je to něco, co dává postavám Starého města, které jsme poznali a zamilovali si, jako Pree, velmi skutečné cíle. Hodně jsme si užili to, že Staré město bylo naším domovem a to je teď v obležení. Na naše tři hlavní postavy to klade velký tlak ohledně toho, jak se s tím rozhodnou vypořádat a za koho se rozhodnou bojovat.

Po tak strhující premiéře, co máme čekat ve druhé epizodě?
Ve druhé epizodě nás čeká téma „Návrat domů“. Vrátíme se do našeho baru, do města, které známe a milujeme a k postavám, které nám chyběly. Nesnažila jsem se nacpat všechny do první epizody. Chtěla jsem vás nechat dýchat a zaměřit se na náš tým a na D´avina. Chtěla jsem novým divákům umožnit se zorientovat a ani jsme neměli „V předchozích dílech jste viděli…“. Druhá epizoda je odměna pro lidi, kteří se již dívali. Dostanou další detaily, které by novým divákům mohly utéct. Je to znovu setkání s řadou postav, které vím, že řada diváků miluje – vrací se Pawter, Alvis, užijeme si víc Preeho a Royale. Je to hodně zábavné a představíme jednoho z největších záporáků této řady.

Těšíte se na dnešní epizodu ze Starého města? Chyběli vám Pawter a Alvis v první epizodě? Kdo podle vás bude tím, kdo ovládl Royale a, podle našeho odhadu, by mohl být tím hlavním záporákem druhé řady? Někdo, koho již známe, nebo nějaký nováček?

Celý rozhovor naleznete na The TV Junkies

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: Wargasm

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Milenka a Danyssimo

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Uvidíte...

Uvidíte...

Viděli jste...

Viděli jste...

Galerie postav

Galerie postav