Killjoys Michelle Lovretta: Třetí řada je interakcí tří princezen

Michelle Lovretta: Třetí řada je interakcí tří princezen

Michelle Lovretta: Třetí řada je interakcí tří princezen

Druhá řada ještě ani neskončila a scenáristka seriálu Michelle Lovretta, jak už to bývá u scenáristů zvykem, mluví o třetí řadě. Co bychom v ní potenciálně mohli vidět? A jak se vyvinou události ve Starém městě a vydá se Dutch zachránit Johnnyho? To se dočtete v dnešním rozhovoru.


12 0
26.8.2016

No, když jste tvrdila, že věci budou ve zbývajících epizodách temnější, nelhala jste. Zjistili jsme, že Společnost mění lidi na Westerley v bezmocné, šťastné droby a co je ještě horší, Johnny a Pawter jsou tu uvěznění. Co s tím Dutch udělá?
Stane se z ní máma medvědice a vydá se do Starého města zachránit svého chlapce, ale výsledkem té záchrany nebude snadné shledání, jak Dutch čeká. Ve druhé epizodě se dostane do pěkných nesnází. Vlastně oni všichni.

(Foto: Syfy)


Jelco řekl, že v tom, jak Společnost otrávila zásoby jídla, jde o mnohem víc, než jen o to. Můžete nám říct, co s Delle Seyah plánují?
Odpovědi dostaneme v deváté epizodě. Víte, myslela jsem si, že Pascal odvedl úžasnou práci s tím, že v předchozích epizodách Jecla vykreslil jako uvěřitelnou, přesto přesvědčivou hrozbu – ale nic nepřekoná záběry z osmé epizody, kde se ukazuje, jakým sadistou dokáže být. Takže jestli Jelca milujete / nenávidíte tak, jako já, dívejte se dál. Delle Seyah a Jelco sehrají velkou roli v deváté epizodě a jejich dopad na naše Killjoye a všechny ostatní kousky bude velkou součástí skládačky, kterou nám v této epizodě pomohou odhalit. Je to fakt dobrý.

Dutch také zjistila pár zásadních informací o Khlyenovi a Aneele. Je něco pravdy na jejích obavách, že by mohla ona být Aneela?
No, tohle je finální část příběhu o Dutchině původu a tyhle odpovědi chceme odhalit ve třetí řadě. Jen můžu říct, jak v těchto dvou scénách Hannah a Lukea miluju. Tu první, kde jsou v útrobách Red 17 a Dutch vyšiluje kvůli Khlyneově spojení s Aneelou a později na lodi, kde je Dutch tak emocionálně nahá a konečně dá do slov své obavy o svém možném spojení. Luke v těchto chvílích vždycky dokáže najít dokonalou rovnováhu, jemně, ale s tak trochu drsnou láskou, což je přesně to, co ona potřebuje, aby se sebrala. Myslím, že to pochází z jeho zkušeností z bitev, mluvit s emocionálně dezorientovanými vojáky, aby se mohli vrátit domů živí.

(Foto: Syfy)

Co můžeme příští týden očekávat v předposlední epizodě?
Devítka je syrovým a krásným vyvrcholením dvou řad toho, jak se Westerlynská politika potýká s naší mytologií. Jsou zde zábavné části a překrásné milostné vztahové chvíle uprostřed chaosu a napětí, to vše ukotveno jednou z mých zcela nejoblíbenějších scén roku mezi Dutch a Johnnym. Hannah je elektrizující od začátku do konce, ale obzvlášť když čelí postavě Herina a při její práci s Aaronem. Vrátí se Pree, zastaví se Fancy a zeď jde k zemi… za jistou cenu. Budeme se muset držet za ruce. Ale dokážeme to.
Pro mě je třetí řada interakcí tří princezen. Na konci řady se všechny stanou královnami. Ale stejně jako u všech pohádek, to bude mít svou cenu. V desáté epizodě jedna povstane, jedna padne a jedna bude znovuzrozena.

Celý článek najdete na The TV Junkies

Diskuze /3

Michelle84

Super, bude aj tretia séria. Táto druhá ma bavila omnoho viac ako prvá, dúfam že bude tretia ešte lepšia :)

26.8.2016 | 22:06:44
matrix17

Super, sice rozjezd téhle řady byl takový rozpačitý. Úvodní znělka je divná (mám z ní pocit, jako by si někdo dal LSD a pak to dával v rauši dohromady) ale naštěstí se jim daří příběh dobře rozvíjet. :) A ještě velký dík překladatelům, že odvádí dobrou a hlavně rychlou práci! :)

redaktor
28.8.2016 | 15:16:49
Godrick

Je ulítlá a líbila se mi víc ta původní, ale hudba jako vždy nezklamala, takže jsem spokojen i s touhle znělkou, která v kresleným sestřihu ukazuje vše kolem čeho se bude druhá série točit…těším se na novou znělku k třetí sérii.

Mimochodem všimli ste si v první epizodě první série, jak jsou na oslavě žehnání zahrady, že jsou už tady postavy Pawter rodičů a celého rodu Del Saya včetně černocha co ho Jelco zabije? Tudíž je jasné obsazení ostatních rodů.

6.9.2016 | 10:25:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E08: Heist, Heist Baby

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Milenka a Danyssimo

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Uvidíte...

Uvidíte...

Viděli jste...

Viděli jste...

Galerie postav

Galerie postav