Killjoys (Killjoys: Vesmírní lovci)
80/100 - 118×

Killjoys(Killjoys: Vesmírní lovci)

Tuhle trojici nechce jen tak někdo potkat. Pohybují se napříč vesmírem, mezi válkou zmítanými planetami, a loví zloduchy za peníze. Členové tohoto týmu, který si říká Killjoys, jsou Dutch, smrtelně okouzlující dáma, sarkastický John, který nesnáší konflikty a nerad používá sílu, a D'avin, loajální voják a silný zabiják.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi
hrají
Hannah John-Kamen (Dutch), Aaron Ashmore (John Jaqobis), Luke Macfarlane (D’avin Jaqobis), Sarah Power (Illenore Pawter Simms), Morgan Kelly (Alvis Akari)


John Jaqobis

John Jaqobis

John Jaqobis, nejlepší přítel Dutch a bratr D´avina má za sebou stejně jako všichni naši hrdinové drsné dětství. Johnův a D´avinův otec byl násilník, kterému se děti nedokázaly bránit a matka taky nestála za nic. Proto D´avin jednoho dne zmizel a nechal Johnnyho, aby se se vším nějak vypořádal.

Sezóny 3
2015 -

Proto Johnny nemohl chodit do školy a nemohl se stát stavitelem vesmírných lodí, jak snil. Naštěstí potkal Dutch, když se jí snažil vykrást loď a stali se z nich nejen blízcí přátelé, ale i parťáci. Johnny, který je Killjoyem na třetí úrovni, nevyhledává konflikty, ale když už k nim dojde, dokáže se o sebe postarat, což potřebuje, protože jeho sarkastické vtipy ho mnohokrát dostaly do problémů, což ho naučilo, jak dělat věci dobře a nečestně.

Johnny je z našeho tria tím nejvíce technicky zdatným a není divu, že je to právě on, kdo vždy vše opraví a zprovozní a je miláčkem jejich lodi Lucy.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Nilly

Johnny je prostě nejlepší :) jedná racionálně a asi nejschopnější postava v seriálu.

7.4.2017 | 12:55:49
Nymeria the direwolf

Ten jeho úsměv ^.^

20.8.2015 | 17:42:19

Stav překladu

Epizoda S05E10: Last Dance

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá Milenka

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama