Kingdom
94/100 - 73×

Kingdom

Jsou tvrdí a nezlomní. Jsou to muži, kteří zasvětili svůj život boji. Bojují v ringu, ze kterého vzejde jen jeden vítěz. Vítejte ve světě bojovníků MMA, tedy smíšených bojových umění, který nikomu nic neodpouští.

USA | 2014 | Poslední sezóna
vysílání
3 sezóny | AUDIENCE Network | 42 minut


Poslechněte si soundtrack ke Kingdom

Poslechněte si soundtrack ke Kingdom

Líbí se vám soundtrack k novince tohoto podzimu, Kingdom? Máme tu seznam použitých skladeb!


2 0
29.10.2014

Přestože je Kingdom veřejnosti zatím málo známé, rozhodně má co nabídnout. Ať už svým „dospěláckým“ pojetí seriálu, jinak řečeno děti do určitého věku by se na něj určitě dívat neměly, nebo je Jay, jedna z hlavních postav Kingdom, odpráskne stejně, jako panďuláka v pilotní epizodě Set Yourself on fire a následně si dá techtle mechtle s jednou z krásných slečen ze seriálu.

Dále je to určitě pěkně vybraná hudba k seriálu. A pokud se vám dané písničky opravdu líbily, tak nyní máte možnost si je průběžně zapisovat. Jeden americký fanoušek seriálu si dal tu práci a sestavil seznam skladeb použitých v Kingdom. Seznam bude aktualizovat průběžně po každé epizodě – nebo to má aspoň v plánu.


Poslouchat můžete na stránce soundcloud.com

Diskuze /2

Slayer

hmm… cez ten link mi to nenačítalo playlist, ale po vyhľadaní som to našiel, názov playlistu je Kingdom on Audience Soundtrack… akurát čo mi tam chýba úvodná skladba, tá čo je v intre, tú neviem nikde nájsť :(

#2 sneakyt
2.11.2014 | 0:18:54
sneakyt

#1 Slayer: Poslal jsem ten link pár lidem, a někomu fungoval, někomu ne. Nevím proč. Každopádně dík za připomínku. Je to i na SC naštěstí ;-)

2.11.2014 | 19:53:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!