Kingdom
94/100 - 75×

Kingdom

Jsou tvrdí a nezlomní. Jsou to muži, kteří zasvětili svůj život boji. Bojují v ringu, ze kterého vzejde jen jeden vítěz. Vítejte ve světě bojovníků MMA, tedy smíšených bojových umění, který nikomu nic neodpouští.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AUDIENCE Network | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Sportovní

Když svaly zpívají

Když svaly zpívají

O tom, co měla znamenat Nateova poslední scénea, můžeme zatím jen spekulovat, ale pojďme se dozvědět něco o minulosti Nicka Jonase.

Uživatelka @Ailinel si pro vás připravila krátký příspěvek o protagonistovi Natea Kuliny, Nicku Jonasovi. Děkujeme!

5 0
15.1.2015

Kdo věděl o tom, že Nick Jonas, představitel Natea Kuliny, má za sebou na svůj věk poměrně bohatou hudební kariéru? Nick začínal už jako malý v rodinné kapele Jonas Brothers spolu se svými bratry Joem a Kevinem. Od roku 2005 do roku 2010 skupina vydala rovnu čtyři alba a měla dokonce i svůj teenagerovský televizní seriál na Disney channel – Jonas Brothers žijí svůj sen. Od roku 2010 vystupuje Nick Jonas sólově se svou kapelou Nick Jonas & the Administration, se kterou vydává album Who I am. Aktuálně můžete narazit na jeho nejnovější singl Jealouse, který byl vydán 7.září 2014. 10.listopadu vyšlo Nickovi druhé sólové album, originálně nazvané jednoduše Nick Jonas. Kdoví, možná se ve druhé sérii Kingdom dočkáme i nějakého Nateova popěvku ve sprše?

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama