Krypton S02E02: Ghost in the Fire

S02E02: Ghost in the Fire

S02E02: Ghost in the Fire

Seg-El a Adam se dozvídají, co dělá Lobo na planetě Colu. Seg se mezitím dozvídá krutou pravdu o sobě samotným a ví, že se nemůže vrátit domů. Lytu dohonila její minulost, sama nezvládá ztrátu svého milovaného. Jayna je stále na útěku, ale získá cenného spojence.

cz sk
19.6.2019
430 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

Dva mladí cápkové a poradí si s Lobem. Sakra, kde mám ty komiksy ať si spravím chuť. Po dějové stránce se stále něco buduje, stále se vymýšlejí komploty, stále se o něco bojuje a stále to nevytváří smysl či logiku, natož výsledek.

8.4.2020 | 1:55:46
RedRose

Lyta me nikdy moc nebrala a Lobo mi nijak zvlast zabavny taky neprisel… takze tento dil slabsi, ale jsem zvedavy jak se Segal vyporada s Brainiakem.

2.1.2020 | 11:19:14
theplanetoftheapes

Lobovy hlášky celkem pecka, kéž by tak mluvilo více seriálových postav ve více seriálech, možná to není takový šéf jak jste si ho představovali ale já jsem si rozšířil slovník nadávek. Konec byl trochu utahovaný, nevím jestli to má být dramatizace, že to vždycky tak ustřihnou ale trochu mi to tam nesedí. Dění na Kryptonu je tak trochu v pozadí a co je to tam za měsíc? Není to víceméně inspirováno Phobosem a Doomem? Jinak ten Doomsday je tady vůbec nejslabší, bohužel jsem zvyklý na toho filmového a tohle mi příjde jako přerostlý plyšák.

25.6.2019 | 11:29:10
Horus8

Lobo :-)

23.6.2019 | 8:01:04
Kothy

Slabsi Lobo…

22.6.2019 | 19:20:35
tom99

Zápletka na Colu je zatím mnohem zajímavější než na Kryptonu. Ale musím říci, že i tam to bylo poměrně fajn s Lytou. Jen tak dál :-)

webmaster, grafik
22.6.2019 | 13:43:03
CoRnDuCK

Za mě Lobo super, tento díl mě určitě bavil víc, než ten první. Bylo fajn se opět setkat se s Jaynou a Devem a připomenout si, že tyto dvě postavy existují :D

20.6.2019 | 22:54:49
Lex Luthor

Lobo mě nezaujal.

20.6.2019 | 16:13:34

Krypton
77/100 - 38×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Reklama

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců