Krypton S02E04: Danger Close

S02E04: Danger Close

S02E04: Danger Close

Seg-El konfrontuje Lytu, ale po milostném blouznění skutečně zjišťuje, že se trochu změnila. Zároveň také odhaluje, jakých ohavností byla schopna provést za asistence generála Zoda. Adam mezitím pomáhá Odboji, tam se ale situace vyhrotí zcela nečekaným směrem.

cz sk
3.7.2019
450 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

A jsme zpět a opět se nám předhazují různé komploty a lsti, aniž by to ve výsledku mělo nějaký smysl. Tohle je snad nekonečné. A opět tu máme postelovou scénu mezi bílým mužem a černou ženou. Politický kodex je holt politický kodex. Ukazuje se nám tu také i jedná biologická podivnost. Opravdu je možné, aby syn černé matky a bílého otce měl tmavší pleť než jeho vlastní matka? Hm… A to se nejedná o jedinou podivnost. No jo, když je tady logika neznámá vlastnost.

8.4.2020 | 4:31:06
theplanetoftheapes

Co to pořád mají s těma dvojičkama? Jakoby neuměli napsat scénář kde se mezi sebou baví více než dvě postavy, potom to má vizáž, jako že se vždycky dva sejdou poklábosí a jde se na další rozhovor. Ten Zod je Segův syn z budoucnosti ale v součanosti jako, že ne? Nebo pořád nechápu jak může být jejich syn když nemají svazek a nezadali ho do výroby v komoře stvoření, ale ja jsem na tyto komixové věci laik.

15.7.2019 | 6:48:06
tom99

Generál Zod mě první tři epizody nebavil, ale v této se pořádně ukázal :-) )

webmaster, grafik
9.7.2019 | 16:06:05

Krypton
77/100 - 35×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Aaron Pierre (Dev-Em), Colin Salmon (Dru-Zod), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Elliot Cowan (Daron-Vex), Wallis Day (Nyssa-Vex), Blake Ritson (Brainiac), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Shaun Sipos (Adam Strange), Ian McElhinney (Val-El), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Emmett J. Scanlan (Lobo)

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Reklama

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců