Krypton
76/100 - 43×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

S02E06: In Zod We Trust

S02E06: In Zod We Trust

Všichni se vzpamatovávají z obrovské ztráty, kterou právě prožili. Val-El přebírá velení Odboje, Nyssa se vrací do Kandoru, aby předala generálu Zodovi kodex. Místo toho dostává zpět svého syna. Seg-El mezitím uzavírá tajnou dohodu s Brainacem. Jayna truchlí.

cz sk
17.7.2019
370 000
45 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

Na konci předchozí části došlo k takzvanému časovému paradoxu, ale kdo by se tím zabýval. A tak se jede v nelogičnostech dál. Není divu, že o takový maglajz nebyl divácký zájem.

9.4.2020 | 1:25:30
Sugar1

Brainiac se Segem mě vyloženě baví, trochu mi to ale kazí situace na měsíci, kdy člověk neví co z postav vypadne, jejich chování je naprosto nepředvídatelné a celý odboj působí jak banda lidí po lobotomii na školním výletě. Na béčkovej seroš ovšem nečekaně dobrá zábava

19.8.2019 | 4:05:24
theplanetoftheapes

Líbí se mi tam Braniac jak radí Segovi a myslím,že je to docela povedená dvojka, jen kdyby ho ten SEg tak moc nehejtoval. Jelikož je to všechno nějaká divná alternativní časová osa, můžou si dělat co chtějí a zabíjet jakékoliv nové postavy. Ale když mají k dispozici klony všech významnějších obyvatelů Kandoru + ten myšlenkostroj, tak by se teoreticky dal do klonu Lyty nahrát její verze předtím než ji Zod změnil. No nevím to už mi přijde jako když si mileniálové hrají s androidem nebo s linuxem :D

29.7.2019 | 9:49:56
Raiden123

Hmm,tak kto je potom matka Dru Zod-a ?,žeby ju niekto oživil,alebo mala niekde ukrytého klona ? Lebo ak by bola L jeho matkou,tak Dru by zmizol,ak by zomrela,dáke divné to je.

To nečakalo veľa ľudí.

25.7.2019 | 22:59:27
tom99

Tak to jsem fakt nečekal, že jí sejmou. No jo, stalo se, seriál překvapil. Kupodivu mě to se Zodem baví, ale myslím si, že za chvilku to bude stále to samé dokola. Ale doufám, že se mýlím :-)

webmaster, grafik
22.7.2019 | 12:21:20
RagnarokCzD

Doomsday se vrací na scénu a obecenstvo šílí. :3

21.7.2019 | 16:07:29

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama