Krypton S02E06: In Zod We Trust

S02E06: In Zod We Trust

S02E06: In Zod We Trust

Všichni se vzpamatovávají z obrovské ztráty, kterou právě prožili. Val-El přebírá velení Odboje, Nyssa se vrací do Kandoru, aby předala generálu Zodovi kodex. Místo toho dostává zpět svého syna. Seg-El mezitím uzavírá tajnou dohodu s Brainacem. Jayna truchlí.

cz sk
18.7.2019
370 000
43 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sugar1

Brainiac se Segem mě vyloženě baví, trochu mi to ale kazí situace na měsíci, kdy člověk neví co z postav vypadne, jejich chování je naprosto nepředvídatelné a celý odboj působí jak banda lidí po lobotomii na školním výletě. Na béčkovej seroš ovšem nečekaně dobrá zábava

19.8.2019 | 4:05:24
theplanetoftheapes

Líbí se mi tam Braniac jak radí Segovi a myslím,že je to docela povedená dvojka, jen kdyby ho ten SEg tak moc nehejtoval. Jelikož je to všechno nějaká divná alternativní časová osa, můžou si dělat co chtějí a zabíjet jakékoliv nové postavy. Ale když mají k dispozici klony všech významnějších obyvatelů Kandoru + ten myšlenkostroj, tak by se teoreticky dal do klonu Lyty nahrát její verze předtím než ji Zod změnil. No nevím to už mi přijde jako když si mileniálové hrají s androidem nebo s linuxem :D

29.7.2019 | 9:49:56
Raiden123

Hmm,tak kto je potom matka Dru Zod-a ?,žeby ju niekto oživil,alebo mala niekde ukrytého klona ? Lebo ak by bola L jeho matkou,tak Dru by zmizol,ak by zomrela,dáke divné to je.

To nečakalo veľa ľudí.

25.7.2019 | 22:59:27
tom99

Tak to jsem fakt nečekal, že jí sejmou. No jo, stalo se, seriál překvapil. Kupodivu mě to se Zodem baví, ale myslím si, že za chvilku to bude stále to samé dokola. Ale doufám, že se mýlím :-)

webmaster, grafik
22.7.2019 | 12:21:20
RagnarokCzD

Doomsday se vrací na scénu a obecenstvo šílí. :3

21.7.2019 | 16:07:29

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců