Krypton S02E08: Mercy

S02E08: Mercy

S02E08: Mercy

Nyssa a Seg-El míří zpátky za Zodem, který se mezitím snaží naplno ovládnout Doomsdaye. Mezitím se od něj dozvídáme šokující novinku, která obrací celou hru. Lyta se probouzí ze svého snového světa a uvědomuje si, co se na Kryptonu stalo během její nepřítomnosti.

cz sk
31.7.2019
380 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

„Matko, ty krvácíš!“ „Protože jsi mě zastřelila.“ Vážně se v tom ději, ve kterém se časově neustále přebíhá tam a zpátky, ještě někdo vyzná? Nebo už jde jen o pohyblivé obrázky?

9.4.2020 | 4:28:11
RedRose

Lyta zije… Takze dve hvezdy dolu!! Mela uz zustat mrtva, slapalo to bez ni lip!! Uplne me fascinujou situace kdyz se do sebe Lyta a Seq zahryznou a chudak Nyssa na to musi cumet… A ten Druuv palac fakt neni moc hlidany :-)

Uz to tady nekdo psal, ale jak muze matka mulatka s belochem splodit cernocha ?? Mozna ta jejich vyrobna potomku nepridava jen talenty, ale i barvy :-D

6.1.2020 | 0:15:11
Sugar1

Ach jo, proto nemám rád koncept klonování ve filmech, postavy jsou mi pak jedno, jelikož můžou kdykoliv obživnout, škoda, že se režisér zalekl a nenechal ji mrtvou, měli by víc mého respektu, takhle to vypadá, že jsem jim ukradený. K tomu už mi připadá komické, jak snad v každém díle lezou do té Zodovy pevnosti, chodí si tam jak do krámu pro housky a dělají si tam naprosto co chtějí. Slabší díl, snad závěr nezklame

19.8.2019 | 14:15:11
GrindyCZ25

4 hvězdy, protože Lyta…

10.8.2019 | 22:11:20
theplanetoftheapes

Ten Seg má ale pech ! Nejdřív se vyspí s klonem, pak mu klon zabijí tak dá naději prkenné blondýně aby ta následně musela čumět jak puk jak se před ní líbá s mulatkou, která vypadá jak Ježíš po vzkříšení a ještě si ani po tom co měla v puse cizopasnou černou hadici nevyčistila zuby. To musel být ale nářez. Já po takovém odpoledni bych se šel asi ztřískat, ale Seg na to nemá čas protože ho scénář a produkce háže z jednoho průseru do druhého. A já se těším jak z toho tenhle taťka mileniál vybruslí :D

6.8.2019 | 7:47:22
tom99

Na jednu stranu mě mrzí, že nakonec na to tvůrci neměli koule, aby tu postavu zabili, na druhou stranu to byla fajn epizoda plná emocí a pěkných zvratů. Takže dost smíšené pocity…

webmaster, grafik
5.8.2019 | 16:01:25
Bob Lazar

Díl úplně o ničem, první půlku čumíš na to, jak Lyta žije v nějakým haluzu, a druhou půlku čumíš na to, jak to vykládá svojí matce… Děj o ničem, a ještě tě naštve, že Lyta není pod drnem…

5.8.2019 | 11:47:46
Ooneill

A to jsem byl tak rád když Lyta byla mrtvá a ono ouha… Bitch is not dead :)

4.8.2019 | 21:51:05
mathush

Tak já jsem si zpočátku myslel, že to město s vegetací bude Argo city a on to byl Kryptonopolis. Opět jsem se toho hodně dozvěděl a musím teď vstřebat získané informace.

2.8.2019 | 7:42:24

Krypton
77/100 - 35×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Aaron Pierre (Dev-Em), Colin Salmon (Dru-Zod), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Elliot Cowan (Daron-Vex), Wallis Day (Nyssa-Vex), Blake Ritson (Brainiac), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Shaun Sipos (Adam Strange), Ian McElhinney (Val-El), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Emmett J. Scanlan (Lobo)

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Reklama

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců