Krypton S02E10: The Alpha and the Omega

S02E10: The Alpha and the Omega

S02E10: The Alpha and the Omega

Seg a Lyta jsou ochotní zastavit svého syna generála Zoda za každou cenu. Nyssa bere osud do svých rukou, mezitím se na Kryptonu dočkáme finální bitvy o Kandor. Lobo doráží k Segovi, protože potřebuje jeho pomoc k vystopování Brainiaca. Ten si mezitím přivlastnil Jor-Ela.

cz sk
14.8.2019
350 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

Lobo na Kryptonu? Jako vážně? Ty Teenage Mutant Ninja Turtles tu skutečně můžeme očekávat také. A co Batman? Na Kryptonu může být podle této vize skutečně kdekdo. Maglajzu dokonáno jest.

9.4.2020 | 5:39:45
RedRose

finále bylo fakt nudné a vcelku o ničem… ukázali plno věcí, ale spíše se jen naznačuje co bude a ono už nebude… další z dlouhé řady neukončených seriálů…

6.1.2020 | 20:24:21
theplanetoftheapes

Nevím jak hodnotit jelikož mě zpráva o zrušení seriálu dostihla dříve než jsem stihl poslední díl shlédnout. Každopádně jako finále sci-fi seriálu mi to nepřišlo. Kulisy špinavého Weghtoru a bojovníci odboje co vypadají jak bezdomovci – no nevim :( Následná rvačka se Zodem, nechápu, předtím tam byly stále kecy o cti a čestnosti rodu Zod a El a pak jdou dva na jednoho, to je i proti zásadám Sagitari ale to je už fuk. Největší zklamání série – postava Nysy. Naopak měli dát více Loba !

26.8.2019 | 8:07:30
default

Takovy dil o nicem. Jako kdybych preskocil nektere epizody. Trable se synem natauji na x epizod a pak staci jedna rvacka. Takoveho zaveru jsem se obaval.

23.8.2019 | 1:57:36
tom99

Určitě to nebyl nejlepší díl celé série, ale za celou sezónu dávám plný počet. A také za to, že byl seriál tak hnusně zrušen, i když potenciál to do budoucna rozhodně mělo. Pár okamžiků v epizodě bylo skvělých, na finále možná trošku slabší a předposlední dva díly byly více nařachané. Ale co už. Snad seriál dokončí jiná stanice…

webmaster, grafik
20.8.2019 | 21:16:59
Sugar1

Vyřešení Zoda na ulici byl teda pořádný trapas, ale mám rád brainiaca, zaujala mě cesta Nyssy, Lobo mi přijde jako vtipná postava. . .no bohužel se už nikdy nedozvím, jak by to pokračovalo, škoda, na béčkový seriál mě to dost bavilo :-). Jsem pro, aby se tvůrci seriálů zavázali k tomu, že seriál vždy ukončí, klidně ať zruší seroš a udělají nějaký závěrečný film, když se to rozhodnou odpískat, ale tyhle v půlce ukončené seriály jsou k ničemu i do budoucnosti i pro opáčko v TV. Když vím dopředu, že to skončí cliffhangerem po dvou sériích, tak se na to ani nedívám, když budu vědět, že je příběh ukončen, klidně se mrknu.

20.8.2019 | 12:49:30
Lynth

zrušeno i spinoff Lobo

17.8.2019 | 14:22:12
RagnarokCzD

Nevim, mě ten Lobo prostě přijde divnej … maska, dialogy, miliarda keců kolem všeho ale prakticky žádná akce … a kutečnost, že nemůže ani mluvit sprostě tomu prostě nasazuje korunu. :-/

Co se zbytku dílu týče, stalo se přesně to, čeho jsem se obával asi nejvíc … většina problémů se tak nějak vyřešila sama. :-/

17.8.2019 | 13:28:07
Strong

Parada 3ti serie je povinnost podle me i 4tou by si Krypton zaslouzil ale vic jak 4 sezony neocekavam ze budou

16.8.2019 | 13:24:37
mathush

Za mě asi nejnudnější díl z celé série.

16.8.2019 | 6:25:09
1

Krypton
77/100 - 38×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Reklama

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců