Krypton Cameron Cuffe: Lobo bude v seriálu šílený jako v komiksech

Cameron Cuffe: Lobo bude v seriálu šílený jako v komiksech

Cameron Cuffe: Lobo bude v seriálu šílený jako v komiksech

Krypton je poměrně vážným seriálem, ve kterém se příliš nevtipkuje, a nese se na seriózní notě. Jenže teď do seriálu míří Lobo, šílená postava, která by mohla show převrátit naruby. Představitel Seg-Ela nás ovšem ubezpečil, že Lobo bude přesně takový jako v komiksech.

10 0
12.8.2018

Během panelu na Comic-Conu v San Diegu bylo prozrazeno, že záporákem druhé série bude nečekaně Lobo. Fanoušci jsou pochopitelně z této zprávy velice nadšení, jenže v tuto chvíli si asi nikdo nedokáže představit, jak právě tato šílená postava z DC světa zapadne do seriálu Krypton. Cameron Cuffe sám přiznal, že to nebylo vůbec jednoduché.

V komiksech je Lobo až absurdní postavou, která si taktéž dělá srandu ze všech ostatních třeba jako Deadpool u Marvelu. Problém je, že Deadpool má své vlastní filmy, které jsou připraveny k obrazu této postavy. Lobo by se ovšem měl přizpůsobit seriálu Krypton, aby jeho postava nevypadala směšně a nějakým způsobem nenarušovala vážnost celého seriálu.


(Sega čeká v další řadě zajímavý příběh. Foto: Syfy)

Cameron Cuffe přiznal, že to byla pro tvůrce jedna z největších výzev, zasadit do příběhu šílenou postavu tak, aby seriál nepůsobil směšně a zároveň aby tvůrci nezničili postavu Loba tak, jak byl představen v komiksech. Jednalo se o velkou výzvu, ale dle slov herce se to nakonec podařilo a můžeme se dokonce těšit na několik společných scén Loba se Seg-Elem.

Cameron Cuffe dále řekl, že začátek druhé série se bude odehrávat přesně pět měsíců po událostech té první. Každá postava bude začínat někde zcela jinde a bude pouze otázkou času, než si všechny postavy opět k sobě najdou cestu. Krypton je aktuálně pod nadvládou generála Dru-Zoda a hned v první epizodě se dozvíme, co vše Zod s Kryptonem provedl.

Těšíte se na druhou řadu? A myslíte si, že se tvůrcům podaří Loba jako komiksovou postavu v seriálu nezničit?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /1

Venous4

proc to nebude o zone prizraku a navratu na krypton a zabraneni Zodermana :D

13.8.2018 | 10:15:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců