Krypton
76/100 - 43×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

Cameron Cuffe se jako Seg-El měl objevit ve velkém crossoveru od CW, proč k tomu nedošlo?

Cameron Cuffe se jako Seg-El měl objevit ve velkém crossoveru od CW, proč k tomu nedošlo?

Existovala varianta, že se Seg-Ela, dědečka Supermana, dočkáme i ve velkém crossoveru od stanice CW. Ta totiž chystá crossover opravdu masivní čítající postavy ze všech jejích seriálů a navíc pozvala i nějaké staré legendy. A pozvání dostal právě i Cameron Cuffe.

8 0
24.9.2019

Seriál Krypton si žil svým vlastním životem na stanici Syfy. A dokonce mělo dojít k velké události, která by jistě potěšila fanoušky komiksových seriálů na stanici CW a právě Kryptonu. Plánovalo se, že by se Cameron Cuffe měl jako Seg-El objevit v připravovaném crossoveru Crisis on Infinite Earths, který nás čeká za pár měsíců.

Tento crossover, který si odbude svou premiéru letos na podzim, bude jeden z největších, jaký jsme doposud mohli vidět. Objeví se celá řada herců, kteří v minulosti pracovali na jiných komiksových příbězích. A tak se zde otevřela možnost i pro Camerona Cuffa, aby se v seriálu objevil, i když samozřejmě z hlediska časové osy by to nedávalo až tak velký smysl.

(Seg-El se mohl setkat hned s několika Supermany. Foto: Syfy)

Krypton se odehrává zhruba 200 let před ostatními komiksovými událostmi v současnosti, navíc nikdy nepadlo ani slovo o tom, že by seriál mohl mít nějakou přímou návaznost třeba na Supergirl a jiné komiksové seriály na stanici. Zdá se ale, že tvůrci obou seriálů a představitelé stanic se dokázali sejít a rychle najít společnou řeč, takže by Cuffe mohl do crossoveru zasáhnout.

Mělo se zřejmě jednat pouze o malou roli a zřejmě by to i vyšlo, kdyby seriál byl (jak je ostatně nyní) zrušený. Problém byl ale úplně někde jinde. V době natáčení crossoveru bohužel Cameron Cuffe natáčel film a nemohl si udělat ani chvilku času, aby natočil alespoň nějaký materiál pro crossover. Alespoň vidíte, že se tvůrci snažili. Bohužel to letos nevyšlo.

Chtěli byste, aby byl seriál Krypton propojen s ostatními komiksovými seriály na stanici CW?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

johnsmith182

Škoda, ale i tak to bude asi nejvetsi crossover v historii, myslím že v pohodě překoná i Infinity War

24.9.2019 | 19:59:14
FValek

Hmm škoda, mohli využít aspoň desetiminutovku na to, aby dořešili celý příběh Kryptonu, sice nekvalitně a urychleně, ale dal bych cokoliv aspoň za nějaké ukončení…

25.9.2019 | 1:06:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama