Krypton Cameron Cuffe se omlouvá za to, že nemohl být součástí velkého crossoveru Crisis on Infinite Earths

Cameron Cuffe se omlouvá za to, že nemohl být součástí velkého crossoveru Crisis on Infinite Earths

Cameron Cuffe se omlouvá za to, že nemohl být součástí velkého crossoveru Crisis on Infinite Earths

Crossover na stanici CW byl opravdu masivní. Objevila se celá řada seriálových i filmových postav, které jsme ani nečekali. Tvůrci dokázali domluvit cameo hned několika charakterů, ale ne všechny plány jim vyšly. Cameron Cuffe se bohužel nemohl této velké komiksové události zúčastnit.

5 0
28.1.2020

Seriál Krytpon je zřejmě definitivně mrtvý. Poté, co ho zrušila stanice Syfy, po něm nesáhla žádná jiná stanice. Zřejmě se tedy již nikdy nedočkáme třetí řady či alespoň nějakého uspokojivého ukončení. Byla tu ovšem šance, že se Cameron Cuffe představí jako Seg-El v crossoveru na stanici CW. Měl se objevit v jednom z pěti dílů Crisis on Infinite Earths.

Nakonec to ale nevyšlo, protože Cameron Cuffe měl jiné závazky u filmů a bohužel si nenašel ani chvilku, aby natočil alespoň jednu scénu. Mohlo by se tak krásně vysvětlit alespoň něco z našeho otevřeného seriálu Krypton. Bohužel když nevyšlo jeho cameo, tvůrci zřejmě neoslovili ani jiné herce, kteří mohli Camerona zastoupit a určitě by jejich scéna byla taktéž zapamatovatelná.


(Cameron Cuffe se do role Seg-Ela zřejmě už nevrátí. Foto: Syfy)

Cameron Cuffe na sociálních sítích sdělil svým fanouškům následující:

Velice gratuluji a děkuji Marcu Guggenheimovi a všem, kteří se podíleli na Crisis on Infinite Earths. Práce, kterou tvůrci pečlivě odváděli osm let, je neocenitelná, a bez této cesty by seriál Krypton nikdy nevznikl. Mrzí mě, že jsem si nemohl ještě jednou obléci kostým s S na prsou a stát po boku dalších hrdinů. Snažili jsme se to nějak vymyslet, ale byl jsem již zavázaný natočit něco jiného pro někoho jiného. To se občas stává. Všichni vědí, jak moc mám rád DC Comics, a snad se naše cesty ještě potkají. Pokud nic jiného, tak my Elové v to budeme aspoň doufat.

Je škoda, že se Seg-El neobjevil v crossoveru? A mohlo být něco z našeho neuzavřeného seriálu vysvětleno?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

dannymoro58

By bylo zajímavý, kdyby se setkal se Supermanem…

redaktor
28.1.2020 | 19:10:13
Stardos

Mohli ho dát do Krize buď formou komiksu, tam se objevila WW od Lyndy Carter, a nebo měli vzít nějakou scénu a dát ji na konec jak to bylo s Titans a atd. Strašně mě zajímá, jak to bylo s Gothamem, oslovili někoho, chtěli to udělat nebo jak? Vůbec se o tom nezmínili

28.1.2020 | 21:02:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Reklama

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců