Zdroj: Syfy
Seriál Krypton před pár dny vlítl na televizní obrazovky. Pilotní epizodu si již nyní můžete vychutnat s českými titulky. Ty stahujte v profilu epizody. Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit. Také určitě zavítejte do diskuze a podělte se s námi o dojmy z tohoto nového seriálu.
Zdroj: Syfy
Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.
Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2017 | Ukončeno
2 sezóny
| Syfy
| 43 minut
Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?
Obsazení:Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)
(více)
Diskuze /8
AuroN
Jé :) Moc díky za titulky!!!! Velká poklona překladatelům a nekonečná vděčnost.
#5 JanMalyDosty47
Díky, bude Web-dl verze?
#3 cremocremo
#2 Dosty47: Písal som autorovi, že pokiaľ by sa mu nechcelo do prečasu, tak sa toho ujmem. Zatiaľ čakám na odpoveď.
JanMaly
Už jsem odpověděl. :)
JanMaly
#1 AuroN: Není zač, každá pochvala potěší ! :)
Kometa
Díky :)
Izma
Diky za titule, jen upozornim na pravopisnou chybku ve 21:01 Ma tam byt MY ne MI :P Peace
Izma
36:40 >>> Nabidl, misto nabydl … Jinak je to cajk,takze jeste jednou dik :D