Krypton Druhá sezóna Kryptonu je dotočena, kdy se jí dočkáme?

Druhá sezóna Kryptonu je dotočena, kdy se jí dočkáme?

Druhá sezóna Kryptonu je dotočena, kdy se jí dočkáme?

První řada skončila velice zajímavě, když se Zodovi podařilo vymýtit rod Elů a získal totální nadvládu nad Kryptonem. Takhle špatně rozhodně nemůže náš seriál skončit a připravované pokračování je již dotočeno. Souboj o plášť Supermana bude v dalších dílech pokračovat.

13 0
19.3.2019

V poslední době není tolik novinek o seriálu Krypton, protože se jednoduše nic moc neděje. Až nyní jsme dostali oficiální informaci, že druhá řada je dotočena. Upozorňujeme, že dotočena, rozhodně není hotova postprodukce, která samozřejmě zabere také nějaký čas. Co vůbec o druhé řadě víme se stoprocentní jistotou?

Druhá řada nebude přímo navazovat na tu první, čeká nás časový skok čítající pět měsíců, kdy generál Dru-Zod vládne Kryptonu za absence rodu Elů. Seg-El je stále uvězněn ve Phantom Zone, ale něco nám říká, že se odtud brzy dostane. Druhá řada se neponoří pouze do supermanovského světa, ale zároveň bude rozšiřovat DC komiksový svět jako takový.


(Kam nás posune druhá řada? Foto: Syfy)

V průběhu druhé řady se můžeme těšit třeba na Loba, jedno z hlavních lákadel nové řady. Objeví se třeba ale také Nightwing či Flamebird. Není vyloučená účast dalších postav, často se skloňují různá jména Green Lanternů. Informace, která nás samozřejmě všechny zajímá, je, kdy konečně uvidíme první pořádné fotografie, první trailer a hlavně datum premiéry.

První řada měla premiéru na konci března 2018 a původně se očekávalo, že ta druhá bude mít premiéru taktéž v březnu. Již delší dobu je jisté, že to stanice Syfy rozhodně nestihne, na druhou stranu je Syfy velice operativní, a tak je klidně možné, že se seriálu dočkáme třeba v průběhu května. Zatím se musíme spokojit s informací, že show můžeme očekávat někdy v průběhu roku 2019.

Těšíte se na druhou řadu seriálu?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

default

Tesim se na tu parodii Loba. :D

19.3.2019 | 22:31:26
DC Expert

To já až je všechny vyzabíjí DOOMSDAY.

19.3.2019 | 22:48:57
johnsmith182

Krypton serie 1 byl jeden z nejlepších komiksových seriálů plnej překvapení a twistů, věřím, že to vydrží i dál

20.3.2019 | 6:27:12
theplanetoftheapes

Zrovna včera jsem se tu na Ednu díval protože jsem si vzpomněl, že něco takového vloni bylo a éjhle dneska novinka o serošu. Tož ať to klidně pustí v létě kdy se není na co dívat a bude se aspoň na co dát dívat.

20.3.2019 | 7:46:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Reklama

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců