Krypton
76/100 - 41×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

Kdo všechno se objeví v seriálu Krypton?

Kdo všechno se objeví v seriálu Krypton?

Seriál Krypton představí celou řadu komiksových postav. Většina ovšem bude pro české fanoušky zřejmě neznámá, protože příběh bude mapovat osudy Kal-Elova dědečka. Dneska se podíváme, jaké postavy se v seriálu objeví, a kdo je bude hrát. Těšíte se na seriál?

12 0
23.5.2017

Hlavní postavou seriálu je Seg-El, Supermanův dědeček. Toho bude hrát Cameron Cuffe, kterého si asi nejvíce můžete pamatovat ze seriálu The Halcyon. Seg-Ela poznáme v jeho nejlepších letech. Půjde o mládence, který bude mít lehce přes dvacet let. Fyzicky zdatný mladík, který bude zvládat konkurovat starším oponentům. Údajně bychom se měli dočkat i jeho otce, Ter-Ela, který zatím nebyl obsazen.

(Jeden z prvních obrázků ze seriálu. Foto: Syfy)

Jednou z dalších hlavních postav bude Lyta Zod, kterou si zahraje Georgina Campbell. Lyta je neochotná kadetka a válečnice v armádě Kryptonu, která má zakázaný a tajný vztah se Seg-Elem. V seriálu poznáme i její matku, Aluru Zod. Bude se jednat o Vysoko postavenou žena v armádě Kryptonu. Její jméno je odvozeno od Alury Zor-El, matky Kary, kterou známe ze seriálu Supergirl. Aluru si zahraje Ann Ogbomo.

Další, kdo se v seriálu bojeví, je Val-El, Seg-Elův dědeček, který je odhodlaný prozkoumat tajemství vesmíru. Toho si zahraje Ian McElhinney známý ze seriálu Game of Thrones, kde si zahrál Barristana Selmyho. Darona Vexe si v seriálu zahraje Elliot Cowan (Da Vinci's Demons). Daron je hlavní soudce Kandoru. V seriálu poznáme i nejlepšího přítele Seg-Ela, Kema, kterého ztvární Rasmus Hardiker. V dalších rolích se představí Wallis Day, který si zahraje Nyssu Vex, a Aaron Pierre, který vdechne život Dev-Emovi.

Co říkáte na herecké obsazení seriálu Krypton? Líbí se vám? A co vůbec od první řady očekáváte?

Diskuze /4

Brut

Není už těch seriálů ze světa komiksů nějak moc? :D

#2 SikyCZ #4 Dinell
23.5.2017 | 17:14:43
SikyCZ

#1 Brut: od DC jich není nikdy dost :D marvel zatím ignoruju

23.5.2017 | 17:20:01
Lex Luthor

Rod Elů a rod Zodů vypadá to na politické intriky a trochu té akce zasazené do světa sci-fi.

23.5.2017 | 17:58:39
Dinell

#1 Brut: No Marvelovskejch jich je běžících a nahlášených už vážně dost, ale vzhledem ke kvalitě, jedině dobře. :) No a DC jich tak moc právě neni, takže taky dobře. :) :D Jakože DC z tich „novejch“ je Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl a Gotham, no a pak jakože Lucifer a Preacher, ale to nepočítám k superhrdinskejm seriálům, ale podle komixu to je. No a pak je akorát nahlášen Black Lightning a tohle, což je všechno, pokud vim… :D Zatímco od Marvelu už je toho fakt kupa: Agents of S.H.I.E.L.D., Agent Carter, Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, Legion a budou The Defenders, Inhumans, The Punisher, Cloak and Dagger, Runaways, New Warriors, Damage Control (nevím jistě, jestli to nakonec bude) a The Gifted.

24.5.2017 | 8:30:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama