Krypton
0/100 - 0×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Syfy | 43 minut


Kdo všechno se objeví v seriálu Krypton?

Kdo všechno se objeví v seriálu Krypton?

Seriál Krypton představí celou řadu komiksových postav. Většina ovšem bude pro české fanoušky zřejmě neznámá, protože příběh bude mapovat osudy Kal-Elova dědečka. Dneska se podíváme, jaké postavy se v seriálu objeví, a kdo je bude hrát. Těšíte se na seriál?


12 0
23.5.2017

Hlavní postavou seriálu je Seg-El, Supermanův dědeček. Toho bude hrát Cameron Cuffe, kterého si asi nejvíce můžete pamatovat ze seriálu The Halcyon. Seg-Ela poznáme v jeho nejlepších letech. Půjde o mládence, který bude mít lehce přes dvacet let. Fyzicky zdatný mladík, který bude zvládat konkurovat starším oponentům. Údajně bychom se měli dočkat i jeho otce, Ter-Ela, který zatím nebyl obsazen.

(Jeden z prvních obrázků ze seriálu. Foto: Syfy)


Jednou z dalších hlavních postav bude Lyta Zod, kterou si zahraje Georgina Campbell. Lyta je neochotná kadetka a válečnice v armádě Kryptonu, která má zakázaný a tajný vztah se Seg-Elem. V seriálu poznáme i její matku, Aluru Zod. Bude se jednat o Vysoko postavenou žena v armádě Kryptonu. Její jméno je odvozeno od Alury Zor-El, matky Kary, kterou známe ze seriálu Supergirl. Aluru si zahraje Ann Ogbomo.

Další, kdo se v seriálu bojeví, je Val-El, Seg-Elův dědeček, který je odhodlaný prozkoumat tajemství vesmíru. Toho si zahraje Ian McElhinney známý ze seriálu Game of Thrones, kde si zahrál Barristana Selmyho. Darona Vexe si v seriálu zahraje Elliot Cowan (Da Vinci's Demons). Daron je hlavní soudce Kandoru. V seriálu poznáme i nejlepšího přítele Seg-Ela, Kema, kterého ztvární Rasmus Hardiker. V dalších rolích se představí Wallis Day, který si zahraje Nyssu Vex, a Aaron Pierre, který vdechne život Dev-Emovi.

Co říkáte na herecké obsazení seriálu Krypton? Líbí se vám? A co vůbec od první řady očekáváte?

Diskuze /4

Brut

Není už těch seriálů ze světa komiksů nějak moc? :D

#2 SikyCZ #4 Dinell
23.5.2017 | 17:14:43
SikyCZ

#1 Brut: od DC jich není nikdy dost :D marvel zatím ignoruju

23.5.2017 | 17:20:01
Lex Luthor

Rod Elů a rod Zodů vypadá to na politické intriky a trochu té akce zasazené do světa sci-fi.

23.5.2017 | 17:58:39
Dinell

#1 Brut: No Marvelovskejch jich je běžících a nahlášených už vážně dost, ale vzhledem ke kvalitě, jedině dobře. :) No a DC jich tak moc právě neni, takže taky dobře. :) :D Jakože DC z tich „novejch“ je Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl a Gotham, no a pak jakože Lucifer a Preacher, ale to nepočítám k superhrdinskejm seriálům, ale podle komixu to je. No a pak je akorát nahlášen Black Lightning a tohle, což je všechno, pokud vim… :D Zatímco od Marvelu už je toho fakt kupa: Agents of S.H.I.E.L.D., Agent Carter, Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, Legion a budou The Defenders, Inhumans, The Punisher, Cloak and Dagger, Runaways, New Warriors, Damage Control (nevím jistě, jestli to nakonec bude) a The Gifted.

24.5.2017 | 8:30:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!