Zdroj: ComicBook.com
V epizodě The Word of Rao jsme se dočkali velkého zvratu a epizoda House of Zod nebyla v ničem odlišná. Konečně byla odhalena identita tajemného člena Black Zero. A i když spekulace byly divoké, nakonec jde o postavu, kterou zná téměř každý fanoušek DC komiksů.
Záhadná postava, která unesla Seg-Ela, se nám odhalila na konci epizody House of Zod, kdy bojovala s Lytou-Zod. Colin Salmon hraje generála Dru-Zoda, jednoho z největších nepřátel Supermana. Před sezónou se o generálu Zodovi vůbec nemluvilo a tvůrci nyní vysvětlují proč:
Na Comic-Conu jsme fanoušky informovali, že se můžou těšit na Brainiaca a Doomsdaye, ale o Zodovi jsme nechtěli nic říkat, protože je to poměrně velký zvrat v celém seriálu. Je to bod, kdy se celý seriál otočí o 180 stupňů. Adam se vydal na Krypton, aby zachránil Supermana a zastavil Brainiaca. Víme, že Brainiac cestoval zpět časem, aby zničil Krypton. Jenže nebyl jedinou postavou, která cestovala časem – udělal to i Zod, ovšem ze zcela jiného důvodu.
(Budou si Seg a generál Zod rozumět? Foto: Syfy)
Zod je bezesporu záporná postava ve většině filmů, seriálů a komiksů. Jenže v seriálu Krypton tomu tak není. Generál Zod možná chce zničit Supermana, ale rozhodně nestojí o to, aby byl zničen Kandor a jeho planeta Krypton. Vydal se tedy zpět časem, aby svou planetu zachránil, takže v našem seriálu je de facto kladnou postavou. Uvidíme, jak se jeho úloha bude měnit, až bude Brainiac poražen.
Co říkáte na to, že se v seriálu vyskytuje generál Zod? A je to vůbec od tvůrců dobrý tah?
Zdroj: ComicBook.com
Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.
Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2017 | Ukončeno
2 sezóny
| Syfy
| 43 minut
Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?
Obsazení:Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)
(více)
Diskuze /10
marcusde0207
Tak nějak jsem si to myslel, ale je škoda, že vytahujou esa nějak rychle, jako kdyby si na další serii nevěřili
Mesyas
už mě to ani nepřekvapuje, že ho hraje černoch…
#3 -Skinner--Skinner-
#2 Mesyas: Kedže, je to syn Lyty a pravdepodobne toho jej milenca tak to neprekvapuje ani mňa.
RadiKolacek
Tak to bylo jasné..
antty webmaster
černoch nebo ne, myslím, že rodina Zodů je obsazená dobře. Neumím si třeba představit, že by se vyměnili herečky Lyty a té Vexovi dcery, jen kvůli tomu, aby mohli tvůrci obsadit do role generála Zoda bělocha. Jsem s castingem celkem spokojen.
antty webmaster
Spíš mě mrzí, že skutečně všechny ty postavy ze současnosti ukazují tak brzy.
mavic
Akosi stale neviem co si o tomto seriale mysliet, zaporaka poriadneho som tam este nenasiel a hlavny hrdina je mi absolutne nesympaticky. Zato na druhej strane to prostredie je velmi pekne…
No uvidime casom.
WolverineCzE
je to Syfy ne Netflix
Arrin
prostě jeden negr za druhým… vlastně mne trochu překvapuje, že supermanův dědek tu není ztvárněn jako negr… čím dál větší sračky a překrucování točej…
Holldir
Vysvětlí mi někdo jak mohl zod potkat Kal-ela? jak mohl být jeho nepřítelem? Jak s ním mohl nesouhlasit? Tyto spojení značí, že zod ho potkal již jako dospělého. Ale pokud vím tak Krypton bouchnul ve chvíli kdy byl Kal-El mimino. A navíc…bouchne krypton za 200 let? To se jako kryptoňané tady dožívají jiného věku než lidé na zemi? Ale jak tedy vysvětlí, že Seg-El stárne zcela normální přirozenou rychlostí slučitelnou s lidmi ze země? Supermanovi dodávalo sílu a nesmrtelnost slunce. Ale na kryptonu byl zcela normální…to je tam tolik chyb nebo co?
Jako je možnost, že je to další alternativní vesmír ve kterém se věci udály jinak než v tom co je znám všem. A znamená to taky dle reakcí a slov zoda, že již byl na zemi a bojoval s Kal-Elem......